Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior Chérie parfümök 2005-ös változata, tervezője Christine Nagel. Ciprus-virágos illatcsalád.

Fejjegyek:mandarin, ananász, cseresznye, eper

Szívjegyek: jázmin, rózsa, ibolya, karamell, popcorn

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, ámbra

leila0803

2019. augusztus 27.

Nekem az elso parfumszerelmem! :) Edes, finom, karamellas-popcorn-os imadnivalo illat! Azt hiszem a mi platoi szerelmunk ki nem teljesedese inditott el bennem valamit, amitol parfumteszteles lett a hobbim. ;)

Kicsit olyan, mint hosszu ido utan belefutni as elso szerelmedbe, es eszrevenni, hogy o nem az a jokepu, intelligens, tokeletes lovag, nem az egyaltalan.

Az csak az elso szerelem kode volt... Es kis megkonnyebbulest erzel, hogy vegul mindennek ellenere megsem maradtal...

Igy latom ma mar, hogy habar tenyleg szep volt Cherie, vannak szazszor szebbek nala.

Egyebkent sajnos kulfoldon sem beszerezheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Egyebkent sajnos kulfoldon sem beszerezheto.

pomme

2018. május 12.

Nekem sajnos túl cseresznyés-epres, azt hiszem, maradok a sima Miss Dior EDT-nél. Pedig annyira kíváncsi voltam a popcornos részre. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

angyalka1225

2018. május 9.

Egyik kedvenc illatom, de sajnos annak idején csak egy icipici mintát tudtam venni belőle. Attól tartok, ma már az összeset elhasználtam, de talán még maradt pár csepp. Az biztos, hogy nem fogom kidobni az üvegét. Jó lenne újra venni belőle, vajon külföldön árulják, vagy teljesen megszűnt ez az illat?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Cloudberry

2017. november 25.

Na, ez az igazi. Nagy becsben tartom a maradék 40 millimet, elég egy fújás és egész nap érződik. A többi Miss Dior verziót nem ismerem, de majd megszagolom őket :) De ez nálam öt csillag <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Kedi81

2017. június 1.

Nagyon finoman keverednek egymással a gyümölcsök és a fás-fűszeres jegyek,semmit se tudnék kiemelni amit konkrétan beazonosíthatnék,annyira összetett az én orromnak:-)
Rajtam nagyon tartós és különleges illatú,abszolút semmi pálinka illatot nem érzek benne:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Kodi

2014. augusztus 19.

Bizony-bizony ez gyümölcspálinka illatú volt, cserébe eszméletlen tartós. Nem is értettem, hogy ki fújhatta magára?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Wildcat75

2014. augusztus 18.

Nagyon szerettem, de már nem venném meg...
Érdekes, hogy mennyit változik az ember...:)
Még mindig meg van az üvege és így utólag nekem pálinka (!) illatú...:)
Emlékszem, hogy nagyon tartós volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Nagyon szerettem, de már nem venném meg...
Érdekes, hogy mennyit változik az ember...:)
Még mindig meg van az üvege és így utólag nekem pálinka (!) illatú...:)
Emlékszem, hogy nagyon tartós volt...