Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

A 2005-ben kiadott Miss Dior Chérie EDP felújított, 2012-es változata. Ciprusos-virágos illatcsalád. Illatkreátor: Francois Demachy

Fejjegyek:mandarin, szamóca

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: vetiver, szantálfa, pacsuli, tölgymoha, ámbra

Miss Dior Chérie EDP 2011 KERESEM!
Ár: mondj árat , Eladó: Shelly
Állapot: 10 ml-es fújóst keresek belőle, Helyszín: --, fizetés: --

Nenuka

2018. november 10.

Ha 40 leszek és egyetlen illatom lehet, csak ő:)! Most még várok vele. Annyira kifinomult, tökéletes illat. Minden évszakra. Most még túl bohókás vagyok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Cloudberry

2017. november 25.

Ó. Közben rájöttem, hogy nekem a 2005-ös verzió van meg, ezt nem ismerem :D Na mindegy... :)))

Nagyon-nagyon. Édesanyám vadászta le nekem még anno, mikor az lett a fejlövésem, hogy nekem a régi Chérie-t meg kell szagolnom. És talált is egyet nekem, dobozával <3 Nagyon csajos, nagyon édes. Iszonyú tartós, igazi Dior minőség. Ez is az egyik édes illat közé tartozik, amit el bírok viselni magamon, jól kooperál a bőrömmel. Bár ritkán használom, ez inkább bohémkodós napokra illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

leila0803

2017. szeptember 7.

Hu, hat en ezt nagyon szerettem. Mindig magamra fujtam a parfumeriakban. Fura, hogy itt nem latom az osszetevoknek a karamellat es a popcorn-t, azt hittem ebben a valtozatban azok meg jelen voltak. Mire osszegyujtottem ra a a penzt, mar a Miss Dior verziot sikerult megkaparintanom. Mindketto max max max pont nalam. <3

Update:
A krémmániának és egy kedves krémmániásnak köszönhetően az enyém lett. El sem tudom mondani, mit jelent ő nekem. Sokkal több, mint egy parfüm, hiszen annyira belevéste magár az emlékezetembe. Szóval ez egy epres, jázminos, pacsulis csoda. Érezni az ámbrát is, amely diszkréten van jelen.
Egy végtelenül romantikus, elegáns illat. Igazi vintage darabom van, ami tökéletes állapotban van. A feljegy talán kicsit változott, de kb. 5 perc alatt megérkezik ez a csodás virágos-epres-ámbrás kis felhő körém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Update:

Angel13

2017. augusztus 20.

HÚÚ valami csoda, Édes és gyümölcsös -kissé később púderesen finom. Fiatalos és hihetetlen tartós, különleges illat.
Az üveg kreatív, szép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Az üveg kreatív, szép!

Lencseee

2016. május 4.

Vattacukor illatú rajtam. Elhasználtam tisztességgel az ajándél 100 ml-t, nem utáltam meg, de nem is lesz újravevős. Nekem nem elég "karakteres", de határozottan nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.