Dior

Ár:   8525 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zseni, Módosítva: 2016. január 22.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló ajakrúzs kisimító hatással

• Ultra gazdag természetes eredetű ajakápoló összetevőket tartalmaz
  • Hihetetlenül táplálja és védi az ajkakat
  • Modern és elegáns színt ad egészséges ragyogással és csillogással
  • Finom textúra, mely hibátlan tartást ad
  • Az ajkak simák, teltek és teljesek lesznek

Trixi

Korcsoport: >54
2018. november 19.

Nem siklik olyan simán az ajkamon, mint egy jó hidratáló balzsam (Star árnyalat) - bizonyára a csillámok miatt, nem hidratál megfelelően. Halvány színű, csak nyáron hordom, télen sápaszt és kevés is a krémessége. Diorhoz képest meglepően gyengécske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 19.

merleghinta

2018. január 9.

A kedvenc rúzsom volt ebbol a Hollywood rose, azt hiszem ez volt a neve. Gyönyörű szín volt, sajnos feladtam a keresését, már nincs az a szín. Lehetne tartósabb az árát tekintve, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

Dancsi91

2017. augusztus 1.

Garden party árnyalat van meg, színre szép, de a tudásától, tartósságától nem nagyon vagyok elájulva. Oké, hogy hidratáló termék, oké hogy dior..de azért mégiscsak. Csomagolás, illat, szín miatt megy a 4 csillag, egyébként szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Juuice

2017. május 13.

Szép a színe, kellemes az állaga az illata, de a tartósságával vannak bajaim. Kicsit illene tovább bírnia mint 2-3 óra. A csomagolása gyönyörűséges, de ár-érték arányban van jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

scorpionqueen

2016. november 9.

Hidratáló rúzsok kategóriában szerintem ez egy gyengécske darab, a Dior Addict például klasszisokkal jobb minden tekintetben - ha már Dior. Ez egy könnyed viseletű rúzs közepesen erős pigmentációval, hidratáló rúzsokhoz képest viszonylag jó tartóssággal. Evés-ivás nélkül kb. 2 óra, a szín fakulása már hamarabb megkezdődik. Könnyed viselet, de pont ezt érzem a gyenge pontjának is, amiért nem tud igazán hidratálni. Mintha nem jutna le elég mélyre, csak a felszínen megmaradna a vékonyka réteg rúzs. Van viszont egy igazán erős oldala, mégpedig az, hogy nem igazán mászkál, viszonylag jól tartja a helyét. Nem rossz darab, de nem fogok még egyet venni belőle, nem nőtt a szívemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Igh12

2016. július 20.

"star" árnyalat van meg, mondhatni színtelen, apró kis csillámokkal.
Hogy mennyire tartós azt nem tudom, én ajakápolónak használom. Így a nyáron nekem tökéletesen elég, és kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

"star" árnyalat van meg, mondhatni színtelen, apró kis csillámokkal.

Cannes

2016. július 8.

Hát egszerűen csodálatos mindent betart amit igér és rendkívűl tartós is ...nem tudom elképzelni jelenleg hogy lehet tőle jobbat kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

zseni

2016. január 21.

szuper hidratalo ruzs, gyönyörü szinekben kaphato (nekem a Fleur de Lys van meg), nagyon jo erzes az ajkakon, es ahhoz kepest, hogy ajakapolo hatasu, nagyon tartos! biztos, hogy veszek meg mas szinben is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.