Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: narancs, mandarin

Szív: gyömbér, jázmin, tiarévirág

Alap: pézsma, vanília

Papec

Korcsoport: >54
2017. július 24.

Az első parfüm kisfújósom, amit ki fogok dobni.
Kifújás után sincs illata.
Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 24.

Az első parfüm kisfújósom, amit ki fogok dobni.
Kifújás után sincs illata.
Ennyi.

Bélabá

2013. október 4.

Egy igazi nyári illat, ahogy a neve is mutatja. Engem leginkább a Sun delight-ra emlékeztet. Elsősorban a tiare virága dominál, de persze mindemellett púderes, vaníliás. Illata hosszan tartó, mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer próbálja ki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 4.