Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

scorpionqueen

2016. február 28.

A Dior tud valamit, amit egyetlen más brand sem, legalábbis én még senkinél nem láttam olyan finisht, ami teljesen ráolvad az arcra és még nagyítós tükörrel sem látszik, hogy bármiféle por alapú termék lenne a bőrön, hanem egyszerűen olyan színűvé válik a bőr, mint a pirosító. Mintha az lenne az arc természetes színe, nincs egy plusz réteg, csak a szín. Ahogyan a Healthy Glow is. Ez is pontosan azt a trükköt tudja. Már majdnem meg is ijedtem emiatt valamelyik nap, amikor csak kicsi tükörben néztem meg az arcom és nem találtam, de háh, beugrott a trükk, belenéztem távolabbról is a tükörbe és bizony ott volt. Sőt, 6 óra múlva is ott volt a sminkeltávolító kendőn. Csak olyan szépen, végtelenül természetesen volt ott, hogy nem vettem észre, mint pirosítót. Én nem is pirosítónak titulálnám, de nem is bronzosítónak. Ez egy hibrid. Színt ad az arcnak, de egy egészséges napbarnított külsőt is kölcsönöz, mintha május végén egy jó kis túrázás után lenne az ember, amikor kipirosodik az arca a sok járástól ÉS közben meg is kapta a nap. Zseniális ötlet volt összehozni a kettőt. Elég nehéz túladagolni, mert a pigmentáltsága nem annyira elvetemült, reggeli robotpilóta biztos. Én jobban szeretek inkább építeni minden por alapú terméket, mint utána mini gutaütést kapni és szenvedni, hogy vállalhatóvá szelídítsem a reggeli bambulásban megszaladt mennyiséget. Ezt szépen lehet építgetni, nehéz vele túlzásba esni. A felső lila rész kifejezetten csillámos, amiből arcon nem sokat lehet tapasztalni, illetve mivel a kompakt szélső részére esik, ha nem kívánja valaki, simán ki lehet hagyni, nem kell kerülgetni sem.
Kivitel: "Na erről beszélek, nyuszómuszó!" (emlékszik még valaki?). Súlyos, szép nagy fém tok. Mágnessel záródik, nem kell feszegetni, pattintani, nagyon biztonságosan nyitható. Mondjuk eret is vágnék magamon, ha ezt leejteném, ugyanis az ára az "ezeknemnormálisak" tartományban mozog. Oké, hogy adnak hozzá egy mini kabukit is, ami olyan jó, hogy eszembe sem jut mással hozzányúlni, de ennyiért már Tinkerbellt is mellé csomagolhatnák, aki reggelente felteszi. Ezt leszámítva ezzel a termékkel szerintem megint egy egyedülállót alkotott a Dior és igen jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.