Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A 34 Boulevard Saint Germain a Diptyque parfümház 50 éves fennállásának ünnepére készült. Számtalan árnyalat, értékes fák és gazdag balzsamok - az összetevők kivételes egynsúlyt alkotnak. Egy mesterien kimunkált illat született a cég mágikus és különleges történelme zálogaként.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Verona5

2019. július 8.

Edt verzió - már nem emlékszem, hogy a kettő közül miért is az ő mintáját választottam ki márciusban az edp vagy az edt közül, de elsőre átjött az üzenete. Most újra próbálom, és bár sokan itt inkább férfi illatnak aposztrofálják, nekem a női oldalra hajlik. lmádom a kezdeti frissességét, később felsejlik benne a rózsa is, majd a vége a fűszeres csoda, szegfűszeg és szantál, talán e kettőt lehet legjobban érzeni ha nagyon koncentrálok. De nem kell koncentrálni és darabokra szedni, mert összességében nagyon egységes, ott van a szeren! Egységben az erő, mindez hivalkodás nélkül - ezt üzeni, ugyanakkor lágy is és romantikus, a hordható kortalan elegánsság. Egy finomra vasalt egyszerű, fehér ing, de nem a roppanós, merev fajtából, és mindegy is, hogy azt mivel viseljük. Amit a Max Mará-nál is írtam - a kevesebb néha több illata. Most úgy érzem, hogy egyszer majd lesz ilyenem - kevéssel is beérem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

Marcsi66

2018. szeptember 7.

Én tegnap kaptam 3 mintát is a márka parfümjeiből,vásárlásom okán leptek meg,,,de a dobozkákon nem láttam, a "nevét"mára sikerült kiderítenem,mert a fiolán van feltüntetve,tehát vakon teszteltem,Most meg tényleg örömködök,és azért is büszke is,,, h valóban tudjuk értékelni a jót,most olvastam el itt a véleményeket,és amit én ismeretlenül még gondoltam erről a parfiról,itt igazolják nekem.És még a márka szignatúrája,,,,kérem szépen,én még nem éreztem ilyen illatot,nem tudom hsonlítani semmihez,fanyar gyümölcsös,kölni szerű indítás,majd fásság ,az utolsó fázis balzsamos,az érzékek melegségével köszönt.Uniszex a férfi oldalon többet adtak,de nőkön is ficánkol,,,,szeretetemet el rabolta,de jó h megismertem!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

daliah

2017. október 11.

tudom értékelni, de nem az én világom, kicsit túl karakteres, sokat akar egyszerre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

HolPet

2015. október 26.

Nagyon nem az én illatvilágom, de kíváncsivá tett amiket olvastam róla, ezért szereztem be belőle egy mintát. Első szaglásra csak annyit tudtam mondani, hogy "fú de érdekes", majd többszöri szaglászás után nyugtáztam, hogy nem tudnám hordani, még érnem kell hozzá. Pár hét múlva egy nagyon hideg napon észrevettem, hogy a táskámban maradt a minta, ezért mivel semmi illat nem volt rajta, gondoltam adok neki még egy esélyt és akkor megtörtént a varázslat! Úgy felmelegített ez az illat, mint egy nyakam köré tekert meleg, puha sál! Azóta nem tudom elképzelni, hogy hideg téli napokon mást viseljek! Gondolkozom, hogy idén télre beszerezzek egy illatgyertyát is belőle, biztos hogy nagyon otthonos hangulatot varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

ancsi79

2014. július 18.

Találkozásunk véletlennek köszönhető: nem őt rendeltem meg, de hogy-hogy nem ő került kipostázásra. Nem küldtem vissza... Sőt! Nem tudom költőien zengeni a dícséretét, de napi szintű kedvenc lett és a kissrácok is mindig jönnek szimatolni:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

BabyDoll

2012. június 2.

Engem is megfogott ez a kicsit mindenből dolog: zöld, virágos, balzsamos, tényleg üde kreáció, borúsabb napokra önbizalom löket.
A számomra kicsit harsány, erős citrusos indítás után bámulatosan alakul a parfüm, mintha jegyet váltottam volna csodaországba: először szinte a Philosykos fügefái körül kóborolok egy pillanatig, de mire feleszmélek, már egy virágoskertben téblábolok.
Lacival ellentétben nekem a végkifejlet a kedvencem, (amire bizony várni kell), a legfinomabb a bőrömön: fás és balzsamosan krémes, mintha egy kis tisztáson piknikeznék, mentateát szürcsölgetve.
Komplex, igazi kaméleon, mégis szerintem könnyű viselni és szeretni. Egy nagyon jól megkomponált, harmonikus alkotás, nem meghökkentő, de mégis emlékezetes, amely véleményem szerint pont helytálló 50. évfordulóra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Laci

2012. május 31.

Nagyon finom illat, az indítása egyenesen lenyűgöző. Fűszeres, gyümölcsös, mégis pezsdítő, üde, nagyon egyedi. A leszáradása a bőrömön sajnos már nem az igazi, bárcsak egy lineáris alkotás lenne, akkor tuti befektetnék egybe. Egy meghatározhatatlan jegy bontakozik ki, mely nem nyeri el a tetszésemet maradéktalanul, talán a tubarózsa lehet a bűnös, de sajnos nem lettem vele annyira jóban. A fekete ribizlis, zöld, citrusos kezdés miatt 5 csillag, mert imádom. A mintámat azért elhasználom hébe-hóba, inkább hóba, mert nem egy nyári illat az fix. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.