Disciple

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az olaj egy "erőmű" az éjszakai ápoláshoz: fiatalító, bőröregedés-gátló, aknéra hajlamos bőrre is kiváló.

Minden, amire szükségünk lehet egy éjszakai olajban: hatékonyan regenerálja a bőrsejteket miközben alszunk, mérsékeli a pigmentációt, a pórusok méretét, a finom ráncokat és feszesebbé teszi az arcbőrt. Egyben kitűnően alkalmas bőröregedés ellen és aknéra hajlamos bőrre is. Csipkebogyó olajat, görögdinnye magolajat, az A-vitamin tiszta formáját (retinyl) tartalmazza, valamint tömjént, kék kamillát és jázmint.

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil és CBD OLAJ
Ár: 18000 , Eladó: peppi
Állapot: uj, egyszer probalt, dobozában , Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

-.Nikii.-

2020. október 24.

A kicsi szettet vettem meg, amiben nappali-éjszakai együtt van. Eleinte nem vettem észre túl sok változást, mert akkor kezdtem, mikor a bőröm éppen jó mood-ban volt. Viszont átálltam arra, hogy csak akkor használom napokig, mikor pattanásosodni kezdek (mondjuk most a maszk miatt ez elég gyakran előfordul) és a gyullad, piros, púpos kis pattikat olyan szépen leviszik 1-2 nap alatt, hogy öröm nézni. Ja és az illatát én külön imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

darbarad

2020. augusztus 8.

A nappali olajjal, misttel és letisztítóval együtt vettem meg, amik szinte mind jók, de ő kiemelkedő szerintem, a kedvencem lett a Disciple márkától. A retinolt és származékait tartalmazó termékeket általában nem valami kellemes használni (sosem szívodnak be, nem jó az állaguk, stb.) tapasztalatom szerint (jó, kivétel a Paula's Choice 1% retinol boostere, az valami csoda, de az árban sem piskota), és nem mondom, hogy ezt imádom felkenni esténként, de amúgy sokkal jobb használni, mint a vetélytársait. Sárgás a színe, picit olajos állagú és egy kis illata is van, de nem zavaró. Nyilván a hosszú távú hatásokról nem tudok nyilatkozni, pedig elsősorban azért van a rutinomban, de összességében elmondható, hogy sokkal szebb a bőrképem, mióta használom. Kis babapopsi a bőröm tőle, szépen kezeli a finom ráncocskákat/vonalakat, nyugtatja a gyulladásokat, feltölt és ezeket biztos mind ő csinálja, mert az esti rutinban jó ideje nincs más nagyágyú és a mist meg a nappali olaj már jóideje elfogyott. Szóval ha a négy közül egy terméket kellene ajánlanom, az ez az olaj lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

marienne87

2019. december 1.

Egy hete használom a nappali olajával együtt,és én szívem szerint 6 csillagot adnék rá :) úgy letisztította a bőröm, mintha radíroznám minden nap. A nappalira sminkelni is szuper,egyátalán nem fénylik át az arcom a nap folyamán. A pigmentfoltokkal nagyon kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon mit kezd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

SNati

2019. szeptember 5.

Nekem is a Tinamuban ajánlották a felnőttkori pattanások kezelésére. Még csak másfél hete használom, a nappali Good Skinnel együtt de már sokat javult a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve, eddig semmilyen pattanás elleni termék nem segített ennyit az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

NorkaEchelon

2019. július 28.

A Tinamuban ajánlotta a hölgy pattanásos bőrre szettben a Good skin olajjal együtt. Azt mondta, hogy kipróbálva többen jönnek vissza és visznek még belőle, hát meg is vettem és én is tervezek visszamenni és beszerezni még. Nagyon finom illata van, élmény használni. 3-4 cseppet ajánl de én többet is tettem és tetszett, hogy -nem úgy mint a többi olaj-nem folyt szét és szépen be is ivódott.

A bőröm nagyon nagyon érzékeny de semmi rossz reakció nem volt rá. A bőröm hidratált tőle, pihe puha és teltebb.
AJÁNLOM MINDENKINEK pattanásos bőrre, pigmentációra és korábbi pattanásoktól maradt piros foltokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

sandrakvcs

2019. január 8.

Remek, igényes, angol termék. Pár napja használom, Good skin (nappali) termékükkel együtt és máris meg vagyok vele elégedve. Pattanásokra hajlamos bőrömet nem irritálja, de közben hidratálja/táplálja, “fiatalító”/ránctalanító hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. :) Csak így tovább, kíváncsian várom a termékcsalád további tagjait is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.