Disciple

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-ban tiszta, növényi arcolaj kifejezetten a pattanásokra hajlamos bőrre adaptogénekkel és prebiotikumokkal.

100% aktív természetes arcolaj a pattanásokra, felnőttkori aknéra hajlamos bőrre. Gazdag esszenciális zsírsavakban, hormonokat egyensúlyba hozó esszenciális olajokban és a rossz baktériumokat kordában tartó prebiotikumokban. A Good Skin tisztítja, üdévé teszi és táplálja a problémás bőrt. Az uborkamag-olaj hidratál, a kurkuma-olaj gyorsítja a gyógyulást és csökkenti a vörösséget, a gerániumolaj a hormonokért felel. A prebiotikus bojtorjángyökér olaj a jó baktériumokat segíti.

petruszanna

2019. november 29.

Imadom! Vagy tisztan, vagy primerbe keverve hasznalom. Menstruacio elott es alatt is visszatartotta a pattansaim. Ilyen reg nem volt ;) Biztos, hogy ujra fogom venni!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

NorkaEchelon

2019. július 28.

A Tinamuban ajánlotta a hölgy pattanásos bőrre szettben a Dreamy olajjal együtt. Azt mondta, hogy kipróbálva többen jönnek vissza és visznek még belőle, hát meg is vettem és én is tervezek visszamenni és beszerezni még. Nagyon finom illata van, élmény használni. 3-4 cseppet ajánl de én többet is tettem és tetszett, hogy -nem úgy mint a többi olaj-nem folyt szét és szépen be is ivódott.

A bőröm nagyon nagyon érzékeny de semmi rossz reakció nem volt rá. A bőröm hidratált tőle, pihe puha és teltebb.
AJÁNLOM MINDENKINEK pattanásos bőrre, pigmentációra és korábbi pattanásoktól maradt piros foltokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

A gerániumolaj a muskátli illóolaja. Zöldes színű, rózsaolajhoz hasonló illatú. Frissít, élénkít, gombaölő és antiszeptikus hatású, valamint egyensúlyban tartja a bőr faggyútermelését.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.