Dita Von Teese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. március 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Fejjegyek: Casablanca liliom, Sambac jázmin, bergamot
Szívjegyek: írisz, napraforgó, virágos jegyek
Alapjegyek: szantálfa, cédrus, pézsma, krémes jegyek

Csere is! Dita Von Teese FleurTeese 💜 EDP 5 ml fújós
Ár: 1.400,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Piscinke

2019. október 19.

Te jó ég! Ez gyönyörű!!! Mióta kerestem ilyen echte, retró, finom szappanillatot! Ez olyan. Asszem, felkerül a karácsonyi kívánságlistámra 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

AzAKismacska

2018. szeptember 7.

!! Megosztó vélemény következik!!!

Azt kell mondanom, fél napnyi szaglászás után, hogy az egyik kedvenc cserém ( már csak azért kell aggódnom, hogy az én csomagom is rendben odaérjen:D )

Egy Dita parfümhöz az ember mindig előítéletekkel ül- elegáns, picit régimódi, hölgy ( hölgy, nem csaj!) ugyanakkor, Merlinmenzon ex-neje, sztriptízből él, satöbbi.
Az ember lánya nem tudja, hogy álljon hozzá.
15 éve, talán a Crazy Horse társulattal közös műsora volt az első, amit láttam. Sajnos nagyon nehéz elvonatkoztatni attól, hogy a piroslàmpás negyed az nagyrészt nem a művészetről szól.
Nyilván ezt az ambivalens érzést a keresztény kultúrkör hipokrita szexualitástudata formálta- de ettől még tényleg nem tudom, hogy mit is "kéne " éreznem.
Ott a színpadon ez a nő, aki rengeteg munkával, gyakorlással, kreativitással nagyon magas színvonalú dolgot művel, közben viszont tudom, hogy a videói közben vagy a műsor után férfiak százai nyúlnak magukhoz, mintegy " beszennyezve", lealacsonyítva a nőt, aki szívét- lelkét beletette a produkcióba.- de, hogy ne legyen ilyen egyszerű, teljesen egyértelmű, hogy a művésznő tudja, mi történik az ellenkező nemmel utána. Álszentek vagyunk mi is, ő is, közben, a műsora maga "tiszta".
Talán, ez a " burlesque".

Az illat viszont tiszta.
Ő az a Dita, akin minden makulátlan, ő az, aki kedves mosollyal citromtortát visz a szomszédba, csak úgy.Akinek hajnali hatkor és éjjel egykor sincs elkenődve a rúzsa.
Ő az a tipikus, mindig tip-top feleség, akik miatt nekünk, földi halandóknak irigység és gyűlölet költözik szívünkbe. Csak a tökéletes, hideg, hófehér mosolya utal az ágy alatti dobozban tartott lovaglópálcára.

Stepfordi feleség illat.

Heliotróp, orgona, nőszirom, kellemes, puha tisztaságillat, kissé szappanos.
Az alapja pézsma- de a cédrus- lime vonal miatt nem nevezném "erotikusnak", a pézsma csak testesíti az illatot.
Abszolút vintage illat, de nagyon jó viselni. Talán picit fiatal vagyok hozzá (28év9hónap), de magabiztosan, elegáns ruhában kiváló választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

!! Megosztó vélemény következik!!!

Az ember lánya nem tudja, hogy álljon hozzá.
Talán, ez a " burlesque".

Az illat viszont tiszta.

Stepfordi feleség illat.

Heliotróp, orgona, nőszirom, kellemes, puha tisztaságillat, kissé szappanos.

absinth

2013. szeptember 13.

Tegnap szagoltam Müllerben, az EDT volt (én eddig mindenhol csak azt láttam). Az üvege semmi extra. Csak papírra fújtam, magamra nem mertem, mert igen erősen allergiás vagyok a liliomra :) Kellemes illat és tartós, a papírcsík még így 17 óra elteltével is erősen illatozik-ebből következik, hogy csínján kell vele bánni, 1-2 fújás bőven elég. Régies, erősen virágos illat, de nagyon kellemes. Viszont az idő előrehaladtával nem igazán változik, most is szinte uolyan az illata, mint kifújáskor. Bár kellemes, de én most inkább vmi enyhén édes, meleg, bújós és szexi illatot keresek a hidegebb időre, ez pedig szimplán virágos, így nem veszem meg. Erősen gondolkozom viszont a hölgy másik parfümjén, a Rouge-on.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. május 29.

Már nagyon vártam Dita új illatát, úgyhogy majd kiugrottam a bőrömből mikor megpillantottam a Müllerben (máshol én egyébként még nem láttam).
Papírra kifújtam, nagyon kellemes kis tavaszias virágos illatot éreztem pézsmás alappal. Tényleg az a típusú illat, ami könnyed de nem illan tova pár perc alatt, hanem van benne valamilyen titokzatos nehézség, gondolom ez a pézsmás alap (kövezettek meg, de konkrétan pézsmát én még nem szagoltam, szóval csak tippelek).
Rajtam sajnos a virágos része szinte egyáltalán nem jön ki, de így is nagyon kellemes, olyan felnőttes-játékos könnyed illat (de azért egy kis szívfájdalmat okoz nekem). A tartóssága elmarad a másik két parfüm tartósságától (azokat én magamon még este is érzem ha reggel fújok), de azért nem rossz. Az is lehet hogy mivel ez egy lágyabb illat nem annyira veszem észre ha néha-néha megcsap. Az üvege csodaszép egyébként, igényes, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

sisu69

2013. április 24.

Igazság szerint a múltkor azért illatoltam meg, mert nagyon megtetszett az üvege - nem tudom, más hogy van vele, de nekem parfümválasztásnál ez is fontos szempont. Amúgy meg nagy rajongója vagyok Dita von Teese-nek és a vintage-nek :) Ez az illat számomra különösen nosztalgikus: a nagymamám illatára emlékeztet, így folyton szagolgatjuk itthon a papírfecnit, amire kifújtam. Dominál benne valami jellegzetes virágos jegy, ami talán orgona lehet... Mindenesetre nagyon jól eltalálták az üvegét, tényleg a lila színű virágok jutnak leginkább eszembe róla. Még ismerkedek vele, legközelebb a bőrömre fújva is kipróbálom. Még nem döntöttem el, hogy saját magamon is el tudom-e képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.