DKNY

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   17 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2019-es nyári, limitált kiadás

Fejjegyek: bergamott, borókabogyó, mandarin

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, sárgabarack

Alapjegyek: málna, szantálfa, vanília

vanillacaramella.sweet

2020. december 20.

Ma teszteltem, nagyon friss-citrusos+édes gyümölcsös, nem szirupos illat. Kifejezetten tavasszal és nyáron fújnâm. Én csak a gyümis jegyeit éreztem ki magamon, a borókabogyó nem tudom,hogy milyen, de új illatjegyet nem vettem ki. A gyöngyviràg észrevehetetlen, hála égnek. A jàzmin icipicit van csak jelen, nem a szokásos módon erősen. Nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.