DKNY

Ár:   16 490 Ft és 24 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Ár:   16 490 Ft és 24 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés ideje: 2020.

Fejegyek: bergamott, körte, fekete ribizli, frézia

Szívjegyek: gardénia, heliotrope, bazsarózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: málna, karamell, ambroxán

Linett21

2021. augusztus 10.

Ariana Grande Ari nevű parfümjének klónja. Legalábbis rajtam. Üde, gyümölcsös indítású; majd nagyon édes-cukros leszáradású, csajos, rózsaszín illat. Az édes málna és a zaftos körte erőteljesen érződik benne; komolyan összeszaladt tőle a nyál a számban. Munkába, hidegben, esti alkalomra biztosan nem fújnám fel; legfeljebb otthonra, hétvégére, lazulós programra. De mégsem fogom, hiszen van már egy hatalmas üveg Arim :-). Mellette feleslegesnek érzem. Tartóssága is hasonló, rólam 2-3 óra alatt nyomtalanul eltűnt. Cuki, kellemeske, de értelmetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Kamea

2021. július 30.

2021. 07. 28. Egy gyári mintát fújkáltam el belőle ebben a nagy nyári melegben. Egy kifejezetten friss, üde, fiatalosan lendületes, gyümölcsös-virágos illatkavalkád, ami mégis finom és elegáns. Már-már izgalmas. A tartóssága is meglepően hosszú, délelőttől egészen estig is érezni. Ami leginkább tetszik benne, azok talán a bogyós gyümölcsök, amik a Loewe Aura Pink Magnolia-ban is benne vannak, amit ugyancsak nagyon szeretek, és amihez leginkább hasonlítani tudnám az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 30.

pefke

2020. december 2.

Bár még nem vettem meg, csak a Müllerben fújtam a csuklómra, de isteni illata van, és nagyon tartósnak bizonyult! Biztosan meg fogom vásárolni! A be delicious és a be tempted után, ez is fel fog kerülni a polcra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.