DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. január 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej jegyek: Fekete szeder, Ribizli, Körte, Licsi

Szív jegyek: Alma virág, Rózsa olaj

Alap: Fásjegyek, Szantálfa

Aquariusgirl

2020. január 19.

Mindig megszaglászom a DKNY Delicious illatokat, de ez az első, amit megvettem. Azt kell mondjam, jó kis illat ez. Elsőre azt gondoltam, hogy tavasz-nyári illat lesz, de nagyon jól működik most is. Oyan frozen berri-s :-) Kvin véleményével egyetértek, tényleg olyan. Én szeretem a gyümis illatokat is. Nem lehet túladagolni és nem is kell, mert elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 19.

kvin

2018. június 11.

Lilasága miatt nem mehettem el mellette csak úgy. A neve alapján (Candy) sokkal cukrosabb, sziruposabb illatot vártam, de csak éppen annyira édes, amennyire kell, kellemesen gyümölcsös, nem cukrosabb, mint maguk a bogyós gyümölcsök, van benne pici fanyarság.
A szedret imádom - enni -, igazából mindent szeretek, ami benne van (ribizli, licsi, fás jegyek, stb.), de magamon nem az ilyen parfümöket kedvelem, nem igazán illünk össze, pedig nagyon finom frissesség tavaszra vagy a nyári hőségben. Nem fojtóan édes - mondom ezt én, akin minden beédesedik -, megfelelően fanyar gyümölcsös kosárka, de én másra vágyom.
Több óra és kézmosás után is tartja magát.
Részemről csak azért nem maxos, mert alapvetően a gyümölcsös illatok nem én vagyok, így nem is tudok szerelembe esni, de mindenképpen kellemes meglepetés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Több óra és kézmosás után is tartja magát.

Danina9592

2017. június 24.

Csere során kerültem hozzá, nagyon finom illata van. Kicsit engem az Airwaves lila rágóra emlékeztet, de annál finomabb, frissebb az illata. Ez a kedvenc DKNY-em azok közül, amit használok, vagy ismerek. Kár, hogy limitált volt ez is és már nem lehet ismét beszerezni ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.