DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

A cukrozott almák inspirálták Donna Karan új illat kollekcióját, amivel vissza akar repíteni minket a gyermekkorunkba. Jatszadozik a színekkel és lenyűgöz minket a Sweet caramel, Ripe raspberries és a Juicy currant illatokkal.

Fej jegyek: Lime, Zöld Alma, Málna

Szív jegyek: Magnólia, Pünkösdi rózsa, Cukor

Alap: Coca-Cola

anevemhelye

2014. november 28.

a málna és kóla nagyon izgi lehet együtt, egyedszilvi, engem érdekelne a parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

egyedszilvi

2014. november 27.

Finom gyümölcsös,szeretem,de ritkán esik rá a választásom.
Sajnos rajtam gyorsan elillan az illata,kb 2 órán át érezhető csak rajtam.
Pedig finoooom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 27.

Finom gyümölcsös,szeretem,de ritkán esik rá a választásom.
Sajnos rajtam gyorsan elillan az illata,kb 2 órán át érezhető csak rajtam.
Pedig finoooom!

Ayame

2013. március 4.

Barátnőmnél találkoztam vele és szerelem volt első szaglásra. :) Alapból szeretem az édes illatokat. Főleg nyáron szoktam használni és elég sokáig érezhető. Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

nikilane

2013. január 16.

Odáig vagyok a Donna Karen illatokért. Mindegyik illat egyedi és felejthetetlen. Ez a darab különleges számomra. Minél többet szaglászom annál inkább tudom, hogy ez az én illatom. Imádom benne a Cola illatát!

A Ripe Raspberry egy nagyon karakteres illat. Számomra egyszerre édes és friss is. Elsőre az ember azt mondja "Jah tényleg érzem benne a Coca-Colát", de később azt mondanám "Ez Cherry-Coke, ahogy épp a parton fekszem és szürcsölgetem a pohárból."
Az illat meggyőző, határozott, mégis nőies és fiatalos. Én vagány lányokon tudom elképzelni, akik sokkal inkább kedvességet és határozottságot árasztanak vele, nem pedig mély beképzeltséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.