DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej jegyek: Alma, Körte, Rose Mallow

Szív jegyek: Jázmin, Ibolya, Liliom, Zöldes jegyek

Alap: Vanília, Karamell

dlmkvcs

2015. november 30.

Nagyon fincsi, cukorkás alma illatú, de nem az a műcukor szag, hanem abszolút könnyed és "zöld" illat. Ja, és szupertartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

MissSz*

2014. március 18.

Sokáig szerettem ezt a parfümöt használni,az egyik legfincsibb,legizgalmasabb illatok egyike. Könnyű,légies és nem hat műnek. Nem nehezedik el,hosszú órákig tartja az intenzív illatát. Cuki a csomagolása,bárhol elfér. Amikor megvettem,a boltban még nem voltam biztos benne,hogy jó döntés lesz,de engem teljesen magával ragadott. A vanília és a jázmin is érezhető benne,az illatok nagyon harmonizálnak egymással. Ami meglepett,hogy fürdés utàn még reggelente is éreztem a csuklómon az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.