DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:citrus-aromás

Összetétel:gyömbér, mandarin, boróka, borostyán, szantál

Ár: 15000 , Eladó: welt09
Állapot: 100ml/ kép, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

csillag

2012. augusztus 23.

Nem tudom, hogy ez az illat létezik-e még, de egyike azok közül amit nem kedvelek..Ahhoz képest emlékszem rá valamelyik férfi magazin annak idején az egyik legcsajozósabb parfümnek választotta, ezt onnan tudom, hogy életem egyik fickója ilyet vett és bőszen használta, pont ezért, és az orrom elé tette a cikket...
Mellesleg szerintem nagyon kevés DKNY parfüm jó. Én inkább az óráit imádom.. De azt nagyon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.