DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: konyak, mandarin, kardamon, rum, ózon, bergamott, kávé, orchidea, alma, sáfrány, moha, vanília, szantálfa

csillag

2014. október 17.

2012: 2-3 éve vettem az Uramnak karàcsonyra. Nagyon-nagyon imádom. A legjobb férfi DKNY alkotás, amitől nem tudok megszabadulni, pont ùgy mint az Escada Magnetismtől.

Up: 2014. Megillatolom, a vezérhangya elindul, és fejemet vesztem. Teljes mértékben. Az Escadat 2011 òta nem éreztem :(, erre ràbukkantam és megrendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.