DKNY

Ár:   12 990 Ft és 18 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   12 990 Ft és 18 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: pink írisz, virágos jegyek, citrus, barack, vanília

karaibrahimgil

2020. január 2.

Mi a fenének van olyan szúrós illata, mintha pézsmát kaktusszal kevernénk össze? A guavának? Ezt pedig muszáj volt leönteni egy adag szintetikus gyümölccsel és virággal à la Chloé, de a Stories legalább borzasztóan tartós lett eau de toilette létére.
Két dolog biztos: 1. nem az én történetem ez a parfüm, 2. a Douglasban az 50 ml-es kiszerelés mellé adott repi táska a valóságban úgy néz ki a fotón szereplő példányhoz képest, mint én Palvin Barbi mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Bernadett86

2019. november 4.

Update:gyerekek ez krva jo szerintem.

Nahat valahova irtam egy ertekelest rola, lehet az edphez veletlenul?de ott mar nincs.Na mindegy.Jo illat.Jobb mint az edp.Elsore tejhabos kis cucc, olyan egykaptafa.Par ora utan RomAmor rajtam, tovabbi csendesedes utan Cavalli piros paradisojara hajaz, csak ez edesebb,noiesebb.Tartossaga szilazsa edt letrre csoda.

Update:1kor fujtam, este 6kor elmentem uszni...40 perc a kloros vizben ezutan fel ora a forro zuhany alatt vad samponozas...Az illat hazafele szallt fel a kezfejemrol.Hires blck opium mar delutan 4kor kotta volt.Nem akartam megvenni votmá vanmá ilyen, pedig M..rben jo aron merik most.De elgondolkodtam, brutal tartos, ejfel van es erzem meg,igaz mar borkozeli.A klorosvizes tamadas utan amugy egyertelmuen RomAmor es Paradiso assouluto kevereke, pont jo, elobbi tul edes, a masik tul harsany, mar kisse maszkulin.Ez tokeletes kevereke a kettonek.Ujratesztelos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Update:gyerekek ez krva jo szerintem.