doBrasil

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viri999, Módosítva: 2015. november 16.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

• 100%-ban természetes alapanyagokat tartalmaz.
  • Szabályozza az izzadást.
  • Felfrissíti és hagyja természetesen lélegezni a bőrt.
  • Egész napos védelmet biztosít.
  • Nem hagy foltot a ruhán.

Sindy6

2016. november 8.

Update: Mivel szórófejes, így anyunak adtam. Nem mondtam neki h mit tapasztaltam. Számára is fontos h kevésbé legyen káros egy higiéniai termék.
Épp vásároltunk, a használata után 2. órában voltunk amikor konkrétan megijedt, h ki ilyen büdi , de nem volt mellette senki így egy tágra nyílt pupillával és ijedt fejjel megszagolta magát. Igen. Ő volt.... Sose volt még büdi azt mondja. Nem tudom mit csinál a cucc, de ha ez kell az átálláshoz akkor köszi, nem...

1 hete használom, de még a dezodoráló hatását nem mutatta meg, sőt..
Nem szoktam izzadni, vagy vizes lenni, de ettől nyirkos, ráadásul napközben is amikor ellenőriztem a terméket, nem fogadott egy kellemes illat, pedig ha 2-3 napig nem fujom be magam semmivel akkor sem szokott gond lenni.
Én arra gondolok, hogy lehet h rövidtávon büdiséget kell elviselni, de lehet h ez egy idő után amikor átáll a test akkor jó lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

1 hete használom, de még a dezodoráló hatását nem mutatta meg, sőt..

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.