Dolce & Gabbana

Ár:   10 440-13 320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, Módosítva: 2012. október 24.

Ár:   10 440-13 320 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Dolce & Gabbana L'Eau The One a friss változata az érzéki The One illatnak. A Dolce & Gabbana L'Eau The One egy illat nőknek, akik arra vágynak, hogy minden napjuk különleges legyen. Az új illat csábító és varázslatos, éppúgy mint az a hölgy, aki ezt a parfümöt válassza. A L'Eau The One a klasszikus The One alap összetevőit tartalmazza, de kiegészíti őket könnyed orientális összetevőkkel, melyek érzéki virágos és friss gyümölcsös tónusokat kölcsönöznek a parfümnek.

Illatösszetevők: bergamott, licsi, barack, mandarin, jázmin, lilom, szilva, gyöngyvirág, borostyán, pézsma, vanília, tölgyfa moha, vetiver

Timi8

2020. március 20.

Valòban nincs sok különbsèg ez és az anyaillat közt, ez a tavaszi verziò.

Tehát akinek az anyaillat már mondjuk tùláradòan sok, tömèny lenne tavasszal, de még akkor is szìvesen viselné magát az illatot, szerintem épp nekik készült. Alapvetően tényleg ugyanaz az illat, de ez jòval könnyedebb (nem vizesebb! nem is alkoholosabb!) ,csak áttetszőbb, kissè virágosabb is és kevésbé balzsamos.
Szerintem nagyon-nagyon fini, de talán mindkettőre nem biztos, hogy szükség van... ( kivétel ha vkinek ez a szignatùra-illata vagy ha gyűjtő ;))) ).
Önállò illatként simán 5 csill., de ha összehasonlìtom a sima The One-nal, akkor ez csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Valòban nincs sok különbsèg ez és az anyaillat közt, ez a tavaszi verziò.

Diana82

2017. december 21.

Sokáig dilemmáztam, hogy ezt vagy a sima the one-t válasszam, végül ezt gondoltam hétköznap is viselhetőbbnek. Nüansznyi különbséget érzek csak az anyaillathoz képest, talán ez valóban könnyedebb egy kicsit. Nagyon kellemes, gyümölcsös, vaníliás, extra nőies illat, jól esik viselni évszaktól függetlenül. Azt gondoltam ezt az illatot soha nem fogom tudni megúnni és mostanra alig esik rá a választásom. Ebben az is közre játszhat, hogy úton-útfélen érzem másokon, nagyon népszerű, érthető módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

mstindigo

2017. szeptember 27.

Imádom, és vérzik a szívem, hogy elfogy. :D Volt egy 100 mls kiszerelésem belőle, kedvenc elegáns őszi-téli illatom volt, nagyon tartós, kifinomult gourmand illat, amitől nagyon-nagyon elegánsnak és magabiztosnak éreztem magamat, szóval ez nekem egy tárgyalós, dolgozós illat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Deep1982

2017. szeptember 3.

Mintha csak az anyaillatot fújtam volna magamra.Semmi különbséget nem érzek a kettő között.Nagyon tartós.Inkább hűvösebb napokon használom.Nyáron túl sok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

candee

2017. augusztus 29.

Szolíd, könnyed illat. Kellemes, de semmi extra sajnos, ráadásul rajtam nem is tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

tina30

2017. május 26.

Ezt az illatot egy bájos, kifinomult,szolíd nőn tudom elképzelni,olyasvalaki,aki ""normális'életet folytat, kiváló családanya és feleség,rendesen jár dolgozni...Én sem vagyok már közel sem''mai csirke"",de az én kissé vad,megzabolázhatatlan természetemmel sehogy sem tudom összekötni.Csodás illat,de ez nem én vagyok,ezért viselni sem tudnám.:-((Fel is tettem eladásra).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

boghyca

2017. február 10.

Emlékszem kb 10 évvel ezelőtt nagyban készültünk a szalagavató utáni bulira......elmentünk hát készülődni, és barátnőm anyukájánál volt ez az illat a polcon... hát milyen egy tinédzser? Kipróbáltam, mondván, úgysem veszi észre senki! (Nem-e?) Ebben az illatban pompáztam, ami már akkor is nagyon tetszett. Másnap reggel is kérdezték tőlem, mi ez az illat. Na ezt nem azért írtam le, mert egy tini illatnak gondolom. Ellenkezőleg.
Ez után a "kaland" után nem is foglalkoztam vele. Mostanában kezdtem el utána vágyakozni, mikor már megcsömöltem attól a tudattól, hogy mindenkin LVEB, Sí és társai illatoznak és ezeknek az illatoknak utánzata terrorizálja az orromat.
Az elődjével is próbálkoztam már, de rajtam az ragacsosan szirupos, mellékesen brutál jó illat, csak nem rajtam. Szeretem az édeskés illatokat, főleg a minőségi vaníliát, hát ebben van dögivel. Ez már frissebb, ropogósabb az anyaillattól. Rendkívül tartós. Fel lehet ismerni, de nem hasonlítható semmihez. Újra vevős illat :) (nyugodt...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Mikacska

2016. december 17.

Úgy vettem meg, hogy soha az életben nem próbáltam ki. Az egyik webáruházban épp le volt árazva, gondoltam miért is ne kapásból rendeltem egy 50ml üveggel. Persze csak azért mertem így tenni mert tudtam, hogy az eredeti illat rajtam működik. Nem is csalódtam, rajtam tartósabb mint az anyaillat és nagyon sokáig érződik, meg voltam lepődve, hogy EDT. Könnyed, finom szellős illat. 5 csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 17.

heather

2016. november 27.

Nagy kedvenc: fehér télikabát, sál és sapka, hó és itthon a meleg szoba...:)
Imádom!Egészen egyedi, szinte teljesen más, mint az eredeti The One.Könnyedebb, de tartósabb, egy kicsit gyümölcsösebb is.Rengeteg parfümöt végigszagoltam már és valahogy mindből kiszerettem, de ezt imádom.Idén is meglepem magam eggyel.

2013.októberben írtam az előző értékelésem.Tavaly és idén valahogy elkerült.
Most eszembe jutott es újra elővettem.
Nekem ez az illat tényleg azt a képeslapra kívánkozó telet idézi meg.A kisfiam régebbi karácsonyait,amikor az igazi gyermeki örömével fordult az ünnep minden csodája felé.
Puhaság,mosoly,bújás...
Mindig az egyik kedvencem lesz.
Sajnálom,hogy csak 5 ☆-ot lehet adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Nagy kedvenc: fehér télikabát, sál és sapka, hó és itthon a meleg szoba...:)

2013.októberben írtam az előző értékelésem.Tavaly és idén valahogy elkerült.
Most eszembe jutott es újra elővettem.
Puhaság,mosoly,bújás...
Mindig az egyik kedvencem lesz.
Sajnálom,hogy csak 5 ☆-ot lehet adni!

Szantobeata

2016. június 15.

Egy kedves lánytól vettem egy parfümös csoportban, az ő leírása alapján!
Hát, nem bántam meg! Nem nagyon ismertem eddig a D&G illatokat, és ez határozottan jó kezdés! Külön örülök, hogy tipikus nyári illat, és irodában is viselhető, nem tolakodó!
A leszáradása krémes, vaníliás, a kedvencem! 10 pont járna neki!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Egy kedves lánytól vettem egy parfümös csoportban, az ő leírása alapján!
A leszáradása krémes, vaníliás, a kedvencem! 10 pont járna neki!!