Doliva

Ár:   750 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Ajakápolók

Rendkívül gyors segítség a kiszáradt, repedezett ajkak ápolására. A hidegen sajtolt  toszkanai extraszűz olívaolaj táplálja, hidratálja és regenerálja, a  pantenol enyhíti a gyulladást és nyugtatja az érzékeny területet, a citromfű kivonat vitalizálja az ajkakat.Herpes vírus terápiás kezelése mellett is jól alkalmazható.

Hester

2017. május 29.

Én szerettem. Rúzsalapnak használtam gyakorlatilag, mert nagyon gyorsan puhítja a bőrt. Más ajakápolóknál nem tapasztaltam ezt az azonnali hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Marcsita

2016. július 23.

Nekem nagyon bejött, mondjuk nem használom napi szinten, csak amikor kedvem támad hozzá. Kellemesen hűsít, plusz szép fényt ad az ajkaimnak amíg be nem szívódik. Alkalmanként szerintem jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 23.

zsuzs.o.888

2014. február 19.

Nekem nagy csalódás volt... Amint elkezdtem használni 3 nap alatt tönkretette az ajkaimat, rettentően kiszáradt és berepedezett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Tim

2013. április 18.

Kellemes felkenni, de hosszú távon nem hidratál. Elsőre fura, inkább kakaós, de kicsit olívaolajos illata van, de nem kellemetlen. Többet vártam tőle, nem fogok újra venni.
Én személy szerint jobban szeretem a tégelyes ajakbalzsamokat, abból maradéktalanul ki lehet nyerni az összes krémet. Az ilyen tubusosokban nagyon sok marad, és vagy kivágjuk és vacakolunk vele, vagy kidobjuk és elpazaroljuk. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.