Doliva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Kézkrémek

F- vitamin tartalma révén a bőrsejtek regenerációja felgyorsul, míg a  benne lévő Pantenol nyugtató és gyulladáscsökkentő hatásán túl a bőr mélyebb rétegeiben fokozza a sejtek anyagcseréjét, ezáltal a sejtek megújulását. A Jojobaolaj hidratálja, rugalmassá teszi a kéz bőrét és elsimítja a ráncokat. A Glycerin megköti a bőr felületén a vizet, így hidratálja és védi a kiszáradástól. Az olívaolaj és levél kivonat értékes alkotói táplálják, nyugtatják, hidratálják a bőrt, antioxidánsai révén gyulladást csökkentő, sejtregeneráló hatásúak. A levélben lévő fitoszterolok és az E- vitamin származékok a sejtmembrán felépítésében és védelmében játszanak fontos szerepet. Védik, így lassítják is a bőrsejtek idő-előtti öregedését. A Q10 azt energetikai folyamatok révén elősegíti a bőr megújulását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)