Donna Bella

Ár:   15 340 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   15 340 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a szérum gazdag peptidekben, 24K aranyban és kaviárban. Ragyogó, feszes és rugalmas bőrt eredményez.

juditkaa70

2017. január 4.

Több alkalommal vásároltam már meg,mert,annyira jó és tökéletes állagú szérum. Mélyen hidratál,a bőr felszínén mélyebb ráncokra egy csoda! Nagyon sokat javít,és kisímultabb az arcbőr. Fáradt,fakó bőrre is kiválóan alkalmas szérum.

Update: A vivre.hu oldalán időközönti akcióban megvásárolható jóval alacsonyabb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.