Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

eilthyr

2019. március 13.

kicsit erős (ízű)nek találom, de cserébe tartós mentolos leheletet biztosít és alaposan is tisztít. a csomagolásának is jár a dicséret, végre egy olcsó szájvíz, aminek jól záródik a kupakja, könnyedén megragadható a flakon és a nagy kiszerelés sem dől fel olyan könnyedén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Nagyon szeretem! Szuper, hogy nem csíp, és emiatt nem könnyezik a szemem, így pedig a számban tudom tartani addig, amíg kell, és nem kell reflexből kiköpnöm öt másodperc után. Hatásos, és jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

Bernini

2019. január 5.

Örülök hogy új szájvíz vásárlása előtt benéztem az itteni véleményekhez. Igy esett a választásom erre a típusra, és nem bántam meg. Számomra eleget tud, nem éreztem kevesebbnek a drága társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

reginagalambos

2018. október 4.

Ez a kedvenc szájvizünk. Teszi a dolgát és még az íze sem kellemetlen. Nagyon szeretjük, mindig bevásárolunk belőle, mert sajnos nálunk külföldön nincs dm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Mona29

2018. szeptember 25.

Már több flakonnal elhasználtuk belőle, mindig visszatérünk hozzá. Ár-érték arányban (főleg akcióban) szuper! A hatása friss, tartós és nincs semmilyen utóíze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

kriszti24242

2018. június 29.

Kedvenc szájvizem lett, már az ötödiket fogyasztom. Szerintem tudja ugyanazt, mint a drágább szájvizek, kedvező áron. Sokáig elég, jól tisztít és friss leheletet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Pilence

2018. május 2.

Mindent tud amit egy szajviztol elvarunk,ara nagyon kedvezo,fiss leheletet biztosit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

redrick

2018. április 4.

A hatása nagyon friss, tartós és azt eredményezi, amit ígér, számomra a "mindennapi Corsodyl". Nem színezi el a fogakat, de elég erős ahhoz, hogy rendben tartsa a szájhigiéniát, elbánik a gyengébb bakteriális eredetű problémákkal, emellett a kupakja jól zár és nem folyik mindenfelé a zöld lötyi. Ár-érték arányt nézve kategóriájában verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

detti23

2018. március 10.

Az itteni vélemények és a kedvező ára miatt vettem meg. Jó döntés volt. Jól tisztít, frissebben tartja a leheletem, az ízével sincs gondom. Ráadásul kellemesen lezsibbasztja a bölcsességfogaimat, amik mostanság növögetnek és néha fájdogálnak, már csak ezért is nagyon megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

p1th0n

2018. március 4.

Nagyon szeretem, jól tisztít és kellemes lehelletet ad egy rövid ideig. Nagyon örülök, hogy a Listerine szájvizemet féláron letudtam cserélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.