Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

kriszti24242

2018. június 29.

Kedvenc szájvizem lett, már az ötödiket fogyasztom. Szerintem tudja ugyanazt, mint a drágább szájvizek, kedvező áron. Sokáig elég, jól tisztít és friss leheletet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Pilence

2018. május 2.

Mindent tud amit egy szajviztol elvarunk,ara nagyon kedvezo,fiss leheletet biztosit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

redrick

2018. április 4.

A hatása nagyon friss, tartós és azt eredményezi, amit ígér, számomra a "mindennapi Corsodyl". Nem színezi el a fogakat, de elég erős ahhoz, hogy rendben tartsa a szájhigiéniát, elbánik a gyengébb bakteriális eredetű problémákkal, emellett a kupakja jól zár és nem folyik mindenfelé a zöld lötyi. Ár-érték arányt nézve kategóriájában verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

detti23

2018. március 10.

Az itteni vélemények és a kedvező ára miatt vettem meg. Jó döntés volt. Jól tisztít, frissebben tartja a leheletem, az ízével sincs gondom. Ráadásul kellemesen lezsibbasztja a bölcsességfogaimat, amik mostanság növögetnek és néha fájdogálnak, már csak ezért is nagyon megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

p1th0n

2018. március 4.

Nagyon szeretem, jól tisztít és kellemes lehelletet ad egy rövid ideig. Nagyon örülök, hogy a Listerine szájvizemet féláron letudtam cserélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

buzavirag

2018. február 18.

Már a másodikat vettem meg, ár/érték arányban kiváló, a fennmaradó lepedéket leszedi. A friss lehelet érzést fogmosás után meghosszabbítja. Napközben a leheletemet felfrissíti, az esetleges lepedéket leszedi. Ez előtt a listerinet használtam, de az drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Lili28

2017. december 7.

Az ára miatt vettem meg, gondoltam, hogy kipróbálom le tudom-e cserélni a drága szájvizem kicsit olcsóbbra. Teszi a dolgát, nekem az ízével sincs problémám. Azóta párom is, én is ezt használjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Candy21

2017. november 12.

Nem rossz ár érték arányba teljesen megfelelő. Van egy enyhe menta íze. A fogíny gyulladásomon segített szinten tartja frisebb tőle a leheletem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Debreczeni

2017. október 14.

Itteni vélemények alapján használgatom, hátha jön az a csoda érzés.
Már a 2.-at használtam el, de megmondom őszintén nem tudom mit kéne éreznem. Tudom, hogy nem alkoholos ami jobb nyilván, de nekem ez olyan mintha cukros mentolos vízzel öblögetnék. Nem lesz frissebb a leheletem sem, és belül sem. Az aldiban kapható szájvíz például jobb érzetet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Itteni vélemények alapján használgatom, hátha jön az a csoda érzés.

Macska27

2017. szeptember 23.

A termék ára szuper. Tetszik a gyógynövényes-mentolos íze. Kellemes használni, érezhetően frissít. Viszont a szájvíz teszten elért eredménye miatt három csillagnál többet nem tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.