Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Szeretjük :) Jó árban van, nem túl csípős, sokáig elég és teszi a dolgát. (Az összetevők listájában pedig pozitívan csalódtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Csipetke

2017. szeptember 13.

A kiszerelése és az ára miatt vettem meg elsősorban.Friss érzetet nyújt és sokáig érzem is a hatását.Nem nagyon mentolos ami nekem tetszik benne.Szeretem ezt a márkát ezután is fogom venni csak más ízesítésben is kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

richardsp55

2017. július 16.

Egy szájvízteszten ez is alulteljesített! http://okoteszt.hu/?q=node/504

Egy dobozzal elhasználtam, de legközelebb olyant veszek, aminek baktériumölő hatása is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Egy szájvízteszten ez is alulteljesített! http://okoteszt.hu/?q=node/504

Banszky

2017. július 14.

Főleg az ára miatt esett erre és nem a Listerin drágább társára a választásom. Teljesen jó kis termék,tökéletesen teljesít,rendesen felfrissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Nicu

2017. június 14.

A kis kiszerelést vettem meg. Frissnek érzem utána a leheletem, kellemes az íze, elég mentolosnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Bibi

2017. március 5.

Pocsék íze van, egyáltalán nem frissít, gyakorlatilag szerintem semmit nem csinál. Inkább maradok a Listerine-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

little.shana

2017. február 27.

Nagyon jó az íze, úgy érzem tisztít, mégse csíp úgy, mint a mentol. Aftára hajlamos vagyok, a gyors regenerációban segít, és az érzékeny aftától sérült részeket se csípi, ami csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

balazsdora

2016. november 11.

Teljesen korrekt kis szájvíz. Főleg ár-érték arányban tartom verhetetlennek. Nem csíp, kellemes az utóíze is. Sajnos a fogínyvérzésemet annyira nem csillapítja, de ettől még öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 11.

Viks

2016. október 27.

Hát, nekem ez a termék maga a borzalom. A másik két nagy drogéria saját márkás szájvizeit imádom, többször is újravásároltam őket, így gondoltam, ha már DM-ben járok, megfelelhet ez is. Mekkorát tévedtem...Drágább, mint a másik két saját márkás (bár ezzel nem lenne problémám, ha jól bevált volna), borzalmas az íze, egyáltalán nem lesz friss tőle a leheletem, és nem érzem tisztának a számat. Lehet, velem van a probléma, hiszen látom, hogy sokatoknak bevált, minden esetre én inkább maradok a másik kettőnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Vanda234

2016. augusztus 13.

Nagyon jó! jobban tisztít és fertőtlenít mint ha lenne benne alkohol. és szerintem jobb is mint a Listerin stb.
próbáljátok egyszer ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

próbáljátok egyszer ki.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.