Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

rowan

2015. december 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és eddig nem bánom egyáltalán. :)
(Párom Listerine-t használ, attól kifutok a világból. Borzasztóan mar, és rémes íze van, mintha cukros kátrány lenne.)
Ez a dontodent sokkal szelidebb, és az íze is kellemesebb. Ha betartom a flakonon lévő utasítást, és fél percig öblögetek, akkor a vége felé kicsit már csíp, de ez még elviselhető, egyáltalán nem kellemetlen. Utána egy kis vízzel én is ki szoktam öblíteni a számat, mert annyira beindítja a nyálam (sajna nem úgy, mint egy fini grill csirke :D), lenyelni viszont nem akarom.
Tetszik, hogy így felhabzik, legalább nem fröccsen szanaszét a mosdókagylóban, ahogy kiköpöm. :)
Jól tisztít szerintem, bár sok összehasonlítási alapom nincs, ez az első szájvizem, és kellemes a lehelletem, szájízem utána. :)

A kis csípősség miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és eddig nem bánom egyáltalán. :)

A kis csípősség miatt 4 csillag

Heraklion

2015. november 27.

Nagyon szeretem. Hatékonyan és hosszan frissíti a lehelletet, jó kiegészítője a fogmosásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

asztromélia

2015. november 26.

Jópárat elhasználtam, de már nem érzem elég hatékonynak, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Jópárat elhasználtam, de már nem érzem elég hatékonynak, nem veszem újra.

hlillus

2015. november 24.

Ahogy látom, sok mindenkinek nagyon bevált. Bárcsak én is így vélekedhetnék róla, de nem... Listerine szájvizet cseréltem le erre, elfogyott egy flakon, de már biztosan tudom, hogy egyalkalmas kilengés volt. Sajnos számomra semmilyen tekintetben nem közelíti meg, egyedül az ára kedvezőbb. Elmaradt hatásában tőle jócskán, ha azt nézzük, hogy mennyi volt hatékony, ha azt nézzük, hogy milyen hosszú időn keresztül volt hatékony... Ráadásul engem valamiért taszít az "íze", hiába nem erős...
Pénzkidobás nem volt, de én többet várok el egy szájvíztől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Pénzkidobás nem volt, de én többet várok el egy szájvíztől.

profectuscat

2015. november 12.

Nem tudom, hosszútávon hogy teljesít majd, de eddig tetszik. Kíméletesebb mint a Listerin és társai. Édeskés íz marad a számban a használat után, érdekes. Én amúgy átszoktam sima vízzel picit még öblögetni a számat utána, mert nem szeretek ezzel az édesízzel ágyba bújni, szóval úgy a legjobb számomra. Lehet más ízt én is kipróbálok majd. Ja és egyébként: gyorsan fogy szerintem :D napi 1 kupak is elég sok, hamar elfogyasztom majd ezt a vizet. Illetve érdekessége: habzik. Amikor ezzel öblögetek, akkor habossá válik az öblögetés során, és a végén habot köpök ki :D elég vicces.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Dike01

2015. szeptember 12.

Hatásában ízében szerintem ez a legjobb szájvíz a márkától. Ráadásul nem lesz sivatag szárazságú tőle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

honey88

2015. május 24.

A dm-es szájvizek közül ez a kedvencem. Más márkát még nem próbáltam, de nem is akarok, mert ez teljesen bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

kgergely

2015. május 12.

Mivel az OralB szájvizet aranyárban mérik, így kipróbáltam ezt az öblögetőt és a fehér színű párját is.

Ezt a zöld verziót jobbnak találom. Kellemes az íze és korrekt az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Ezt a zöld verziót jobbnak találom. Kellemes az íze és korrekt az ára.

zserbó88

2015. február 21.

Nem használom minden nap, de elégedett vagyok vele. Az árát maximálisan megéri! Az íze kellemes, bár ki fogom próbálni a többi ízesítést is, mert nem az igazi, de ami a legfőbb szempont nálam, hogy nem marja szét a szám, mint egyéb szájvizek, így emiatt max. pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

AnnaPanka

2014. szeptember 30.

Ezzel a szájvízzel próbálkoztunk először anyuval. Félig van az üveg, de ő már mondta, hogy nem vérzik az ínye, nekem meg nem érzékenyek a fogaim. Úgyhogy nagyon meg vagyunk elégedve. Nagyon jó áron van, és tényleg kellemes az íze is. Nem mar szét, kellemes ízt hagy a szájban, és tényleg hatásos. Kipróbálom majd azért az egyik Listerinet is, de csak kíváncsiságból, kíváncsi vagyok, az mivel tud többet kétszer-háromszor annyi áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.