Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

Marcsus

2014. augusztus 15.

Már más a csomagolása, nekem az újabb verziója van meg. A Prokudent-re már nagyon ráuntam, a Listerine drága, így kizárásos alapon ezt a szájvizet vettem meg legutóbb. Nem csalódtam benne: nagy kiszerelés és ehhez képest olcsó, nem marja szét a számat, mégis érzem, hogy tisztít, és friss leheletet biztosít. Nincs mellékíz, csak kellemes mentolos érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

trisztan

2014. július 25.

Általában ezt a szájvizet veszem, de kipróbáltam a többi Dontodentes változatot is, de mindig visszatérek ehhez. Kellemes, friss érzet marad utána a szájban, és nem irritálja a nyálkahártyát, mint pár márkásabb, durva változata. Ára pedig nagyon jó a nagy kiszereléséhez mérten is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 25.

brizsitke

2014. június 16.

Megérdemli az öt csillagot ugyanis:
Nem marja szét a számat (agyon reklámozott verziót egyszerűen képtelenek voltunk használni
Friss leheletet biztosít ( nem kell magyarázni, de nyilvàn a fokhagymás pirítóst a gyomromból nem fogja eltüntetni:)
Bizonyítottan jó a bacik ellen ( történt ugyanis, hogy persze nyilvàn ki más mint Brigike kapja el az összes szezonális vírust, ami persze igazi kaparó torokfájdalommal indult. Kínomban, h gyógyszerhezz mégse nyúljak rögtön, orvos látta nélkül, ezzel gargalizàltam. Két nap után, ma a doki annyit mondott, kis pirosság, megmaradok, de nem kell semmi gyógyszer:)
Ezek után nem kérdés h újravesszük, ahogy eddig is amúgy.

P.S.: Aki ódzkodik az ettôl való gargalizálástól, annak hasznos info lehet amit a dokim mondott: Neomagnol tablettát(vízfertőtlenítő) 2 dl vízben feloldani, azzal gargalizàlni, és hát nem lenyelni!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Megérdemli az öt csillagot ugyanis:
Ezek után nem kérdés h újravesszük, ahogy eddig is amúgy.

levendula72

2014. május 13.

Régóta használom, nekem tetszik az íze, sokáig friss utána a leheletem, teljesen megfizethető ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Makk Zsuzsó

2014. március 15.

Jó ár/érték arány, nem is tudom, van-e ennél olcsóbb. Nem használom minden nap, de azért megguglizom ezt a rákkeltést, mert most megijedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

kpityike

2014. március 15.

Szeretem a Dondodent termékeket, de nekem a Listerine hatása az alap és sajnos ez sem közelíti meg (amúgy a Colgate sem). Azért kap egy négyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Villango

2014. január 1.

Nem vagyok rendszeres szájvíz használó mióta láttam egy doksifilmet arról mennyire rákkeltő tud lenni. Vagy igaz vagy nem, elég hitelesnek tűnt a műsor....mindenesetre régen sokat használtam és szerettem nagyon, ár érték arányban verhetetlen és nagy Balea, Alverde, DM saját márka rajongók vagyunk.
Most megint vettem, mert az ünnepek alatt (most) letört egy darab egy tömött fogamból, és nem akarok kockáztatni ami a bacik "jótékony" hatását illeti....fogdokihoz meg még nem tudom mikor jutok el, pontosabban mikor tud fogadni. Ilyenkor legszívesebben egy korty tea után is rohannék fogat mosni, de azt nem teszem, lustaságból, kényelmességből és mert per pill sérült az ínyem, elektromos fogkefém van és csak vérzést produkálok ha oda nyúlok vele..... inkább ehhez nyúlok. Kíméletes, de a hatása tuti.
Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem csípi sz...rrá a számat, amit ki nem állhatok, az íze teljesen jó, antibakteriális, és az ára csúcsszuper.
Semmi szükség drágább társaira, és szerintem totál gáz hogy némelyik márka annyira csíp hogy nem bírom a számban tartani 5 mp-nél tovább. Szerintem ennyire erős szerre nincs szükség, és kétlem hogy többet használna mint ártana.
Na de ezt csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Na de ezt csak ajánlani tudom.

livia1979

2013. december 27.

Tegnap vettem egyet, a sok jó pontozás miatt, annak ellenére, hogy még mindig van a másik öblögetőmből. Nagyon olcsó (530 Ft/500ml), alkoholmentes, ami nálam alap, és az íze is jó. A hatása eddig megfelelő, tényleg friss leheletet ad. Ami nem tetszik benne, hogy erősen zöld színe van, remélem nem fogja majd be a fogaimat, ezért is vettem mindig a majdnem színtelen colgate szájvizet. Ez a mániám, hogy színtelen legyen, nem tehetek róla. Igazán kihagyhatták volna a színező anyagokat belőle, ezért 1 pont levonás.
Update: nem nagyon használom, mert az erős színe miatt valahogy a fene se visz rá, hogy öblögessek vele. Elhasználom majd lassacskán, de újra biztosan nem fogom venni. Maradok a "régi" bevált szájvizemnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Lanie

2013. november 19.

A rengeteg extra drága szájvíz között felüdülés egy olcsó és jó termékkel találkozni, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

tittus

2013. október 12.

Ez jobban tetszik, mint a szenzitív változat, mert erősebb, jobban frissít. Teszi a dolgát, és kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.