Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

S.K

2013. szeptember 1.

Teljesen megfelelő. Kellemes az íze, jó az ára. Friss leheletet és valódi tisztaság érzetet ad. Abszolút 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Meg vagyok vele elégedve, nagyon kellemes használni. Többször újravásároltam már!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Lisette

2013. május 25.

Pozitívumok: szépek az összetevői, olcsó, nagy kiszerelés, kellemes íz. Viszont az én fogam nagyon hajlamos az elszíneződésre, és ezen nem segít. Így újra venni szerintem nem fogom, inkább visszatérek a Listerine Stay White-hoz. Igaz, hogy az szó szerint "brutális", alig lehet vele kibírni a fél perces öblögetést, de cserében gyönyörű fehérek maradnak tőle a fogaim. Szóval valamit valamiért... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

sztike

2013. május 6.

Nyaraláskor Párom "megkínált" a Colgate szájvízével. Hát majdnem azzal a lendülettel köptem is ki, annyira csípett. Elkönyveltem magamban, hogy mekkora butaság ez, én aztán nem maratom szét a számat szájöblítővel, biztos mind ilyen. Aztán mivel rettegek a fogorvostól, gondoltam mégis adok egy esélyt. Csak ezt mertem megvenni, a Listerine és társai hipo módjára marnák a számat. Milyen jól tettem!! Kellemesen csalódtam benne, nem csíp, nem mar és tökéletesen végzi a dolgát. Mellesleg sokáig elég is és az ára is korrekt. Állandó darab a fürdőszobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

Macilány

2013. április 28.

Abszolút kedvenc a márkából!! Minden családtagom ezt használja, páromnál is van egy üveggel. Szeretjük. Nagyon jó az íze, friss, igazi felüdülés a szájüregnek a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Theresia

2013. április 18.

Nagyon jó kis termék szerintem. Kellemes használni (eddig csak Listerine-t használtam előtte, de az nekem túl alkoholos, alig vártam mindig, hogy kiköpjem, mert csípett), olcsó, és hatékony is. Nekem az íze is tetszik, úgyhogy 5-ös, ha elfogy, újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

liljaa

2013. április 12.

A gránátalmás változat valamivel jobban tetszik, de ez is nagyon jó, nekünk bevált az egész termékcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

strawberry92

2013. március 16.

Végzi a dolgát és olcsó is, bár nekem az íze nem tetszik. A Listerine szájvizeket jobban szeretem, nekem valahogy kell az alkoholos érzés, hogy tökéletesen tisztának érezzem a számat és a fogaimat :) De aki az alkoholmenteset jobban szereti mindenképp ezt vegye, mert fele annyiba kerül (sőt!) mint a Listerine és ugyanolyan hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

moncsi29

2013. március 12.

Hegyekben állnak otthon a fogápolási cuccok (fogászaton dolgozom),ezért nem nagyon szoktam ilyeneket vásárolni.
Láttam az itteni jó véleményeket,így gondoltam ezt kipróbálom.
Tényleg nagyon jó szájvíz.Furcsa volt az elején az íze (gyógynövényes),de öblítés után nagyon jó mentolos volt a szám.
Összetevői jók,díjazom hogy nincs benne alkohol.Állandó lakó lesz a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Láttam az itteni jó véleményeket,így gondoltam ezt kipróbálom.
Összetevői jók,díjazom hogy nincs benne alkohol.Állandó lakó lesz a polcon.

andrej

2013. március 7.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékcsaládra, persze a Krémmánia segítségével! :)
Eddig Listerine-t használtunk, másokhoz hasonlóan én is azt hittem, hogyha egy szájvíz csíp, akkor hat igazán.... no egy kis kutakodás után rájöttem, hogy ez nem egészen van így.
Próbaképpen ezt hoztam haza magammal, milyen jól tettem! :)
Az ízével még barátkoznom kell, ahhoz képest, hogy nem marja végig a számat, hatékonynak érzem.
Az összetevői is nagyon szépek, nincs teletömve alkohollal, vagy egyéb méreggel és az ára is rendkívül kedvező.
Ki fogok próbálni még más fajtát is, de csakis ebből a márkából! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Próbaképpen ezt hoztam haza magammal, milyen jól tettem! :)
Ki fogok próbálni még más fajtát is, de csakis ebből a márkából! :)

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.