Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catti, Módosítva: 2017. szeptember 3.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz kamilla, zsálya és menta kivonattal, alkoholmentes.

berni88

2012. augusztus 4.

A menta miatt választottam ezt, és nem a társait.
De! én csak a zsálya ízt érzem benne!
Ára, kiszerelés viszont tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

A menta miatt választottam ezt, és nem a társait.
De! én csak a zsálya ízt érzem benne!
Ára, kiszerelés viszont tökéletes!

DoooRa

2012. július 29.

Nekem ezt a márkát ajánlotta a fogorvosom (heti 2x, szigorúan!). Én is nagyon szerettem (véglegesen az átlátszós mellett tettem le a voksom). Ha valaki a kicsit erősebb mentaízt keresi, annak telitalálat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Drusee

2012. június 7.

Végre egy szájvíz ami nem mar.Az íze is kellemes, már az összes fajtát kipróbáltam márkán belül, de ez tetszett a legjobban.Nálam abszolút 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

ribizli

2012. április 26.

Jónak jó, szeretem, tényleg nem csíp cseppet sem, rövid ideig elég vele öblögetni, és teljes a védelem, báris ezt ígéri, az íze is kellemes. Mivel nem volt íny- illetve fogproblémám, nem tudok nyilatkozni az e téren segítséget nyújtó hatásáról, de korrekt kis szájvíz, kipróbálom a többi márkán belüli társát is majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

orchidea8627

2012. március 16.

Az íze kellemes, az összetevői is jónak tűnnek, de engem nagyon zavar hogy felhabzik öblögetés közben. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

gerbaud

2012. február 14.

Tökéletes. Nekem egyértelműen a Dontodent szájvizek a kedvenceim. Kellemes, enyhe íze van, nem marja szét a száj nyálkahártyáját, nem zsibbad le tőle mindenem, öröm használni. Ráadásul mindezt kedvező áron. Nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

szueszti

2011. október 4.

Az előző hozzászólók véleményével értek egyet. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Az előző hozzászólók véleményével értek egyet. Csak ajánlani tudom!

stella06

2011. szeptember 24.

Abszolút egyetértek az előző hozzászólás írójával, tényleg remek. Végre egy olyan szájvíz, ami nem marja szét a szájnyálkahártyát két használat alatt, mégis kellemes az íze és az illata, jó vele befejezni a fogmosást. És ami a legjobb: nálam enyhébb torokgyulladásnál is hihetetlenül hatásos (gargalizálni szoktam vele)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

GeoNautic

2011. szeptember 23.

Az agyonreklámozott márkákat szerintem kenterbe veri mind hatásában, mind árában, szerintem nagyon jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

csillag1219

2011. szeptember 19.

Jó az íze, de nekem az volt vele a bajom, hogy nem volt tartós tőle a friss lehelet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.