Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Juvi, Módosítva: 2019. december 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

noradrenalin

2019. december 14.

Nekem ez nagyon nem jött be pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Szétválik hamar, beakad mindenhová, hideg is kiráz használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Calanques

2019. november 20.

Nekem ez nagy csalódás, ki is dobtam, egyáltalán nem érte meg, több esélyt is adtam neki, de pillanatok alatt szétválik, alig lehet áthúzni a fogak között. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

rszandra

2019. augusztus 8.

Szeretem használni, nem szálasodik, igazából az eddig próbált fogselymek közül ez a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

hetesiedit

2019. július 10.

Egyszer vettem. Az én szűk fogközeimnek kissé vastag volt, kellemetlen volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Klara79

2019. március 12.

Szeretem, többször vettem újra. Ár-érték arányban is jó. Nagyon szűk fogközeimet is hatásosan tudom vele kitisztítani. Enyhe mentolos ízű, friss érzetet hagy a számban. Tetszik az antibakteriális hatása, és hogy van benne fluorid is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

sziluetta

2019. március 10.

Már majdnem a végére értem, én nagyon szeretem, nem nagyon vágtam vele el az ínyem, amikor mégis az csak ügyetlenség volt. Viszont nekem nem elég vastag, szóval keresgélek tovább. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Andrea456

2018. október 10.

Korábban ezt a fogselymet használtam, de szerintem is túl vékony és amikor leszakítottam a megfelelő darabot belőle, a dobozban maradt vége kiszöszölődött. A tisztítása nem volt rossz, de sokkal jobb a Rossmann saját márkása, úgyhogy áttértem arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Nekem tùl vèkony, nehezen kezelhető, könnyen bennszakad, de elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nekem tùl vèkony, nehezen kezelhető, könnyen bennszakad, de elhasználtam.

szeliger

2018. június 28.

Éppenséggel lehet fogköztisztításra használni, ha nincs jobb kéznél, de ez egy elég béna termék, Oral B után nagy visszalépés.
Nagyon vékony, nem csúszik rendesen, szívem szerint az első használat után a kukába dobtam volna, de a férjem megmentette ettől. Eszemben sincs újravenni, egyáltalán nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

handig

2017. november 14.

Nem ertem az itteni csak pozitiv visszajelzeseket.
Nekem az antibakterialis felirat piros de a marka es a fajta megegyezik.
Rengeteg fogselymet hasznaltam mar palcikasat es szakitosat is ez a legszornyubb. Iszonyatosan akadozik, igy nem tudom jol es siman csusztatni a fogak kozott egy remalomma teszi a fogselymezest. Ami van is kidobom mert szornyu.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Nem ertem az itteni csak pozitiv visszajelzeseket.
Nekem az antibakterialis felirat piros de a marka es a fajta megegyezik.