Dontodent

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Fog- és szájápolók

Természetes fogfehérítés az aktív szenet tartalmazó extra finom sörtéknek köszönhetően.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lenochka

2019. november 15.

Ezt a fogkefét többször vásároltam meg, és csak ajánlani tudom. A DONTODENT fogkefe fekete fényének speciálisan kifejlesztett sörtéi finoman, mégis megbízhatóan tisztítják és elősegítik a fogak természetes fogfehérítését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

HDorina

2019. szeptember 7.

Ár érték arányban megfelelő. Puha sörték. Fogfehérítés nem észre vehető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ár érték arányban megfelelő. Puha sörték. Fogfehérítés nem észre vehető.

7ot

2019. április 15.

Jó, hát nem azért vettem, mert fehérítést vártam, csak poén volt, hogy fekete.
Az biztos, hogy a sörték "extra finomak", ugyanis nekem ez olyan, mintha egy madár pihetollát húzgálnám a fogaimon. Érthetetlen módon az ínyemet meg szúrja, pedig nem volt soha ézékeny.
Sajnos olyan érzésem van utána, mintha nem is mostam volna fogat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Jó, hát nem azért vettem, mert fehérítést vártam, csak poén volt, hogy fekete.
Sajnos olyan érzésem van utána, mintha nem is mostam volna fogat.

Csipetke

2019. március 3.

Sosem volt még fekete fogkefém. Ez az első de úgy gondoltam, hogy ennyiért kipróbálom. Szerencsére jó és szép fogakat örököltem, de mintha egy nagyon nagyon kicsit fehérítene bár lehet, hogy ez a fogkrémemnek is köszönhető. Igazából nem várok semmit tőle csak tetszik, hogy fekete és ami számomra fontos, hogy puha sörtéje legyen. Eddig a Signal-nak használtam ezt a hosszabb-rövidebb sörtéjű fogkeféjét azzal is meg voltam elégedve de az jóval drágább árkategória. Mivel ez is bevált szerintem maradok ennél. Amúgy is szeretem a dm-es cuccokat mert jó minőségűek és jó áron vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Vicus

2019. március 3.

Közepes keménységű fogkefék után megváltás ezt használni. Nagyon szeretem, de a sörték elvékonyodó végei mintha picit bántanák az ínyemet. Olyan, mintha apró szúrásokat ejtenének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

KezdoManias

2018. december 23.

Sajnos azon az ipari mennyiségű kávén, amit fogyasztok, semmi sem segít... Ezt a fogkefét is a saját fogkrémével hasznátam, de csodát semmitől sem kell várni. Szeretem, mert a lánykáim viccesnel tartják, illetve teljesen rendben lévő darab ár/érték szempontból. A parhuzamosan hasz álatban lévő fogkeféim egyike. Csak azért nem 5*, mert szerintem azért az alapigéretet nem tudja beváltani (a fehéritésre valószínűleg semmilyen fogkefe sem képes...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

i.napcsi

2018. december 11.

Nem tudom de itt mintha valami más termékről beszélnének,szerintem szuper fogkefe,elötte is a DMes finomsörtéjűt használtam évekig,most ez,érzékeny inyem van és nekem ez teljesen bevált,szerintem túl erősen mostok fogat és-vagy rosszul és szétdörzsölitek az inyeteket,engem a fogorvosom tanított fogatmosni és teljesen másként kell profin mint ahogyan azt legtöbben csinálják,keresztebe mossák a fogaikat amitől a fuguk is megsérül!Föntröl lefelé söprögető modszerrel kell kivül belül megmosni a fogakat az inytől lefelé a fog felé és nem szabad erőt kifejteni hozzá!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

nagyerika28

2018. november 18.

A valaha volt legrosszabb fogkefém!! Az égvilágon semmit nem tisztít, mintha nem is mostam volna fogat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

glau17

2018. július 4.

Megtetszett a színe nekem is, plusz gondoltam, hogy ezzel együtt biztos hatásosabb a fogkrém. Nem tudom igazán, hogy mennyit használ, de teljesen jó fogkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Eria

2018. április 5.

Megláttam és megtetszett a színe. Kicsit bővebb magyar leírást kaphatna de a lényeg szüken olvasható, aktív szenes.
Kicsit hezitáltam hogy ezt vagy a Colgate verziót hozzam-e de 3-400 ft körüli árával és a márkával szerzett eddigi tapasztalatokkal, győzött.
A szén miatt kemény sörtékkel számoltam noha soft-ot választottam. Az arcomnak kemény, de fogkefeként nagyon nagyon puha, mérete jó.
Vannak hosszabb sörteszálak, de össz benyomásában egy hosszuságunak érződik.
A kefe kicsit gumis, rugalmas, fogása jó, stabil, van egy áttetsző dekor rész, de a dizájn nem annyira mutatós, fekete sörtéivel viszont mindent visz.
Az aktív szén miatt feltételezem hogy tényleg lehet egy kis fehérítő hatása is , de egy használat után ez nem látszik.
Nem a tökéletes fogkefe, de szimpatikus, árkategóriájában is jó,talán még jobb szintet is hoz, és ujravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Vannak hosszabb sörteszálak, de össz benyomásában egy hosszuságunak érződik.