Dontodent

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mlexa, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogtisztító pálcika végén található apró, flexibilis kefe hatékonyan tisztítja meg a fogközöket. Az ergonomikus, rugalmas nyélnek köszönhetően hidak és fogszabályozók tisztántartására is alkalmas. Praktikus védőkupakja a nyél meghosszabbításaként is használható. A higiénikus és hatékony fogtisztításért!

• mikrofinom fogköztisztító kefe
  • 1,8 mm kefeátmérő
  • drótvastagság: 0,4 mm
  • műanyag bevonatú drót
  • puha sörtéjű kefehegy a könnyebb használatért alaposan eltávolítja az ételmaradékokat és lerakódásokat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

GoldenCo

2021. október 10.

Fogszabályzó mellett használom. A rózsaszínnel tökéletesen ki lehet tisztítani a fogközöket a kéket pedig a brekettek között szoktam használni. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

mlexa

2020. július 30.

2018 szeptembertől volt fogszabályzóm, egészen 2020 júliusig. Mindig ezt vettem, az egész szabályozás alatt, mert ez a legkisebb, és ezt a legkényelmesebb használni. Nem is gondolná az ember, hogy egy alapos fogmosás után, még mi minden bújhat meg itt-ott a fogak között. A fogselyem nekem nem vált be, túl macerás, viszont ezekkel pikk pakk lehet végezni. Remek kiegészítése az esti fogmosásnak. Hiába vették le a fogszabimat, ezután is fogom használni őket, nagyon beváltak. Ajánlom azoknak, akik szintén nincsenek oda a fogselyemért, de azért vágynak egy kis plusz tisztításra a fogmosáson kívül. :) Ár-érték arányban egyébként szuper, olcsó, és tökéletesen teszi a dolgát! Minden egyes kis kefe külön kupakkal van ellátva, így táskabarát, utazásoknál is csak bedobok egyet a táskába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.