Dontodent

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mlexa, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogtisztító pálcika végén található apró, flexibilis kefe hatékonyan tisztítja meg a fogközöket. Az ergonomikus, rugalmas nyélnek köszönhetően hidak és fogszabályozók tisztántartására is alkalmas. Praktikus védőkupakja a nyél meghosszabbításaként is használható. A higiénikus és hatékony fogtisztításért!

• mikrofinom fogköztisztító kefe
  • 1,8 mm kefeátmérő
  • drótvastagság: 0,4 mm
  • műanyag bevonatú drót
  • puha sörtéjű kefehegy a könnyebb használatért alaposan eltávolítja az ételmaradékokat és lerakódásokat