Dontodent

Ár:   449 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkefe extra finom sörtékkel, érzékeny fogakra, mely gyengéden tisztítja a fogakat és a köztes területeket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Elyana

2019. szeptember 5.

Csak pozitívumokat tudok írni. Végre egy igazán puha fogkefe. A sörtéi nekem egy picit furák voltak, néha kiálltak fogmosás közben a szélsők, amíg be nem törtem néhány használat alatt, de azóta hibátlan. A stílusa is tetszik, nekem zöld van, jó ránézni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

cattitude

2018. július 4.

szuperjó puha fogkefe, nagyon szépen tisztít, de kíméletes. még a Rossmannosnál is jobb szerintem, pedig azt is nagyon szeretem, de ennek a nyele is tök jó, nem csúszkál a kezemben. ár-érték arányban verhetetlen, én személyszerint nagyon örülök, hogy nem kell több ezer forintot kiadni egy tényleg kímélő, minőségi fogkaféért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Candy21

2017. november 2.

Nagyon jó puha nem bántotta az érzékeny fogínyem jól tisztítja a fogakat. A fejnek a kialakítás nagyon tetszik kényelmesen el lehet vele érni a hátsó fogakat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.