Dontodent

Ár:   300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

HEva

2015. december 5.

Nagyon jó!!
Vettem a drága Sensodyne és Curaprox fogkeféket, aztán megvettem ezt és azt kell, hogy mondjam, ugyan azt nyújta. Nem bántja az ínyemet, de elég erős az összes lepedék eltávolításához. Jó a Curaprox is, de nekem annyit nem ér, hogy még a 2-3 hónapot sem bírnak ki a puha sörtéi. :(
Bevallom először azért vettem mert tetszett a mintája, aztán már a minősége miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Nagyon jó!!

pampamacska

2015. október 9.

a barátomnak szoktam ilyet venni, mert tetszett, hogy negyed évente vettem és mindig valamilyen új design-ja volt, ez picit feldobta a kedvemet :3 azóta átszoktam a nem limitált külsejű ugyanezen márkájúra, ami picit olcsóbb, viszont elvileg ugyanilyen tudású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

lujzi

2015. október 3.

nagyon megszerettem ezt a fogkefét. sokáig puha sörtéjű kefét használtam, de aztán több okból is gondoltam, visszatérek a közepes erősséghez. első körben nem akartam drága kefére beruházni, s ezért vettem ezt. szuper választás volt, azóta se upgrade-eltem, maradok ennél. csak kicsit aggódom, hogy kivonják... a dizájnváltások miatt valahogy konstans limitált érzetem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

bubi

2015. június 1.

Húú! Ezelőtt is egy dontodent fogkefét használtam közepes erősségű sörtékkel, de sajnos az megszűnt.. Vártam hónapokig, hogy hátha lesz megint és semmi. :( Na ez talán hasonlít rá, csak drágább, gondolom a dizájn miatt, nem tudom mért kellett, kit érdekel egy fogkefénél?:D Nagyobb a feje is, a régiben jobban szerettem a kis fejet, de sebaj, mert a sörték végül is ugyanazok és nagyon szeretem, negyed óráig is képes vagyok vele fogat mosni (amúgy se 1-2 perc nálam a fogmosás), nagyon jó érzés az ínynek is és baromi jól tisztít, az a tipikus jó csúszós, sima érzést hagyja maga után! Jajjj nagyon szeretem!!!:))
Ja és kb 400 Ft, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Ja és kb 400 Ft, ha jól emlékszem.