Doppelherz

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: annareka, Módosítva: 2019. június 7.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A kollagén peptidek segítenek a ráncok mélységének csökkentésében és a bőr rugalmasságának növelésében
  • A-vitamin, cink és biotin segítenek a bőr fiatalságának megőrzésében
  • A C-vitamin hozzájárul a normál kollagénképződéshez a bőrfunkcióhoz
  • A réz hozzájárul a normál bőr pigmentációjához és a kötőszövetképződéshez

annareka

2019. június 2.

Szuper kis étrend kiegészítő, persze ha tudja az ember lánya a helyén kezelni, és nincsenek irreális elvárásai. Új arcot nem ad, viszont nagyon nagy segítség a hidratálásban. Én a harmadik doboznál tartok, tehát három hónapja iszom folyamatosan, és bár a normál arcápolási rutinom mellett semmilyen látványos eredményt nem láttam, most mégis bebizonyosodott, mennyire megérte beruházni rá! Egy borzalmas bölcsességfog-műtét után az arcom annyira feldagadt és fájt, hogy nem bírtam krémezni sem. Viszont ezt szorgosan iszogattam, és nem száradt ki annyira a bőröm, mint ilyen esetben krém nélkül kiszáradna, illetve a napokig tartó fájdalom és éjszakázás ellenére sem voltak vészes karikáim. Extrém körülmények között tesztelve, csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.