Dora Natura

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító szappan melyben tápláló növényi olajok gondosan válogatott keveréke és a Holt-tenger legértékesebb kincsei kerültek. Rendkívül magas ásványi anyag tartalma miatt hidratáló, bőrpuhító, bőrfiatalító, antibakteriális és mélytisztitó hatású, valamint csökkenti a bőrviszketést, nyugtatja az irritált bőrt.

Emolliensek: Zea Mays (Corn) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil