Dora Natura

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 11.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Szépségvitaminok

"Hidrolizált, könnyen felszívódó, természetes kollagén kapszula, mely belülről segít megőrizni szépségedet és egészségedet. Tartós szedésétől bőröd teltebbé, üdévé válik, apró ráncaid kisimulnak. Hajad és körmöd erősebb, ízületeid rugalmasabbak lesznek."

Ár: 7500 , Eladó: Andirea
Állapot: 10 szem hiányzik, Helyszín: Budapest Árpád híd, fizetés: személyes átvétel

Dius12

2020. szeptember 1.

Szedtem 3 hónapig. Nem làttam semmilyen különbséget magamon. Nem fogom újra venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Vicat

2020. július 19.

Nagyjából 3-4 hónapig használtam rendszeresen és én csak jót tudok róla mondani!
Rengeteg babahajam lett, a szempillám látványosan megnőtt, dús lett. A narancsbőröm (főleg a fenekemen) sokkal simább lett.
Az ára egy kicsit borsos, ugyanilyen összetevőkkel van olcsóbb is a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Az ára egy kicsit borsos, ugyanilyen összetevőkkel van olcsóbb is a piacon.

jurecskamonika

2020. június 16.

A nagy marketimgje miatt megrendeltem én is.
Első 4-5 napban hányingerem volt tőle.
Utána valahogy elfogadta a szervezetem :) , de nem érzek különbséget egy Dora és egy gyógyszertárban kapható kollagén kapszula között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

A nagy marketimgje miatt megrendeltem én is.
Első 4-5 napban hányingerem volt tőle.