Dora Natura

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Magas minőségű természetes összetevőkből készült bőrnyugtató natúrszappan, valódi levendulavirággal, levendulaolajjal és levendula forrázattal. Kíméletesen tisztítja az érzékeny bőrt, kellemes levendulaillata aromaterápiás, feszültségoldó hatású. A levendulavíz, levendulaolaj, levendulavirág és a virágzó levendula színe mind a nyugalmat segíti elő. Enyhíti az ekcémára hajlamos bőr irritációját, táplálja az érzékeny bőrt és hidratálja a száraz területeket. 6 különböző növényi olajjal és shea vajjal hidratálja a bőrödet, miközben alaposan tisztít.

dorqaap

2020. február 16.

Ajándékba kaptam, tetszett az illata, viszont rettentő gyorsan elfogyott, mi fürdésre is használtuk. Az ára borsos, ezért én magam nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Zea Mays (Corn) Oil
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil