Dora Natura

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Magas minőségű természetes összetevőkből készült bőrnyugtató natúrszappan, valódi levendulavirággal, levendulaolajjal és levendula forrázattal. Kíméletesen tisztítja az érzékeny bőrt, kellemes levendulaillata aromaterápiás, feszültségoldó hatású. A levendulavíz, levendulaolaj, levendulavirág és a virágzó levendula színe mind a nyugalmat segíti elő. Enyhíti az ekcémára hajlamos bőr irritációját, táplálja az érzékeny bőrt és hidratálja a száraz területeket. 6 különböző növényi olajjal és shea vajjal hidratálja a bőrödet, miközben alaposan tisztít.

dunaimano

2020. október 9.

Ajándékba kaptam, elhasználtam, de sajnos nem sikerült megszeretnem. Fürdéshez használtam, viszonylag sokáig elég, (kb 2 hónap), de ez csak azért van, mert két oldala van: egy levendulás, ami könnyebben fogy, és egy rozmaringos, ami lassabban. A rozmaring darabkák ugyanis visszamaradnak a szappanban, nehezen oldódnak ki belőle. Engem ez az oldal nagyon karcolt, habár ráfoghatjuk, hogy bőrradírozó hatása van, de azért ez bőven nem a bőrbarát kategória. Tavasszal, szeles időben úgy éreztem, nagyon szárít, ezért félreraktam és nyáron vettem elő újra. A márkát megkérdeztem a szappan pH értékéről, pontosat nem tudtak mondani, csak hogy "9 körüli", ami nem túl szép, de szappan létére nincs mit csodálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

dorqaap

2020. február 16.

Ajándékba kaptam, tetszett az illata, viszont rettentő gyorsan elfogyott, mi fürdésre is használtuk. Az ára borsos, ezért én magam nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Zea Mays (Corn) Oil
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil