Dora Natura

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. március 17.

Ár:   12 990 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Valódi szépségital adagonként (25ml) 5000 mg halkollagénnel, C-, E- és B6 vitaminnal, biotinnal és cinkkel.
  • Összetevőit a legoptimálisabb mennyiségben tartalmazza, hogy bőröd, hajad és körmöd soha nem látott széségében tündökölhessen.
  • Kellemes, gránátalma ízű ital, higítás nélkül vagy folyadékba keverve is fogyasztható.