Dorka Szappan

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emike7611, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elsősorban a zsíros, mitesszeres, rendkívül gyulladt bőr ápolásához javasolt, akár napi rendszerességgel. Ez a natúr szappan igen gyorsan, akár egy nap alatt is enyhíti a gyulladást a bőrön.

Gyengéd tisztító, kíméletesen tisztítja és fertőtleníti a gyulladt, sebes bőrt és bársonyos bőrfelületet ad. A benne lévő természetes összetevőknek köszönhetően az arc és a gyulladt testrészek fellélegeznek, a szőrtüszők, verejtékmirigyek göbjei csillapodnak látványos időn belül. Gyengéd, mely tökéletes a tisztításhoz, de nem távolítja el a bőrfelszínről a teljes zsírt! Tonizál, serkenti a vérkeringést. Bátran használható száraz, érzékeny, normál bőrre is, de mértékkel. Nem fogja kiszárítani az arcbőrt, mivel ez a natúr szappan is túlzsírozással készült. Ilyenkor a szappanban nem minden részt "alakítanak" szappanná, a tápláló organikus olajok 12%-a megőrzi ápoló olaj tartalmát, így segíti a bőr lipid háztartásának visszaállítását.

Borotválkozásra, borotválkozás előtt a bőr felpuhítására is használható, valamint borotválkozás után nyugtatja és fertőtleníti a szőrtüszők irritáltságát.

kisko

2020. március 5.

A márka nagy híveként rendeltem legutóbb, mert eddig minden szappanjuk bevált. Kb 1-2 hónapja használom a szokásos két lépéses arctisztítás második lépéseként, olajos lemosás után, vagy reggel magában. Azt vettem észre, hogy mióta használom, nem jött elő pattanásom, akném, pedig azért rendszeresen fel szoktak bukkanni. Nincs zsíros bőröm, inkább kombinált, hol szárazabb, hol normál, miteszerekkel, ez a szappan kifejezetten nyugtat, nem szárít, szerintem bármilyen bőrtípusra megfelelő lehet. Ugyan fekete színű, de nem koszolja a fürdőt, az állaga kemény, nem lesz nyálkás (ez a márka minden termékére igaz). Nagyon sokáig elég lesz, igazán megszerettem, jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Antioxidánsok: Thymus Vulgaris Leaf Oil