dōTERRA

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: kicsivio, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   10 900 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aromás vagy helyi alkalmazásra.

• Elősegíti az egész test nyugalmát
  • Nyugtatja a fájó izmokat és az ízületeket
  • A nyugalom és az egyensúly érzését idézi elő
  • Segíti a szervezet stresszmentesítését, és a relaxálást
  • Elősegíti azt, hogy az idegrendszer visszanyerje egyensúlyát, és ezáltal a testösszes rendszere kiegyensúlyozottabbá válik
  • Segít újra kapcsolatot teremteni ösztönös énünkkel, lecsitítja félelmeinket, fájdalmainkat

Oraculum

2020. február 17.

Az egyik legsokoldalúbb olajuk, főként, hogy újszülött kortól is használható, mi amikor nagyon rosszul érezte magát a babánk, vagy nehezen aludt, akkor ez és a mandarin (Tangerine) segített a legtöbbet. Meg nekünk is megnyugodni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Szasza002

2019. november 11.

Doterráról nem tudok egyszerűen semmi negatívat mondani. Eszméletlen megérezni egy olajnak a hatását. Egyetemen vizsgaidőszak alatt, vizsgák előtt előszeretettel használom a balance keveréket. Nem görcsösen megyek be tételt húzni. Az olajok megkönnyítik a mindennapokat, legyen szó szinte bármiről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Kencemániás

2019. november 2.

Kaptunk az olajból egy 5 ml-es hígított adagot, amivel a nagyon rosszul alvó, éjjelente 5-8 alkalommal felébredő és hisztis gyerekemet kenegettem. A férjemmel együtt totál idegbajosak vagyunk, ha nem alszunk eleget, de gondolom más is.
Én nem igazán hiszek ezekben, de nem akartam neveletlen lenni, elfogadtam és használtam is, ahogyan javasolták, talpra, gerincre kenve.
1. éjjel ébredt a gyerek 4-szer, de kics pátyolgatás, vízivás után be is aludt.
Következő éjszakákon 1-1-szer ébredt hajnalban, majd végig aludt.

Sajnos már elfogyott, de ebből biztosan venni fogok, csak nagyon drága, bár ha azt nézzük, hogy hígítva kell használni és mennyire nagy boldogság kipihenten ébredni, már nem is drága :D :D
Azt nem tudom másnak milyen tapasztalata van a Balance olajjal, de úgy látszik nálunk nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

1. éjjel ébredt a gyerek 4-szer, de kics pátyolgatás, vízivás után be is aludt.
Következő éjszakákon 1-1-szer ébredt hajnalban, majd végig aludt.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Picea Mariana Leaf Oil, Cinnamomum Camphora Linalooliferum Leaf Oil, Osmanthus Fragrans (Sweet Olive) Flower Extract, Limonene, Linalool