dōTERRA

Ár:   €10.75   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Henry82, Módosítva: 2019. október 14.

Ár:   €10.75
Kategória:   Dezodorok

Teljesen természetes összetételű, Ciprus, Teafa, Cédrus és Bergamot esszenciális olajokkal impregnált termék. Hatékony szag gyilkos a nők és a férfiak részére is. Az erőteljes esszenciális olajok gátolják a hónalj szagot, miközben friss, tiszta illatot hagynak maguk után. A védő és bőrtápláló tulajdonságokról ismert méhviasz és kókusz olaj könnyen siklóvá teszi a terméket. Shea vaj hidratálja a bőrt és könnyen felszívódik, amivel hozzájárul a nem zsíros, könnyű érzéshez. A doTerra natural deodorant biztonságos, természetes lehetőség a testszag elleni védelemre.

Aisa

2020. február 25.

Hogy ez mekkora egy sz**! Szagtalanító hatás nulla. Büdös vagyok, már amikor felkenem. Rettenet! Ez nagyon nem sikerült jól a Doterrának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Bettiiyy

2019. december 19.

Nagyon szeretem a doterrás termékeket, éppen ezért ruháztam be a dezodorba is.
Sajnos akármennyire akartam szeretni, nem tudtam. Nagyon szép az összetevő lista, csupa zöld, mégis a ruháimon majdnem kimoshatatlan foltokat hagyott (nem minden, de volt egy jó pár, amelyiknek olyan volt az anyaga, hogy nem jött ki csak a sokadik mosás után). De minden használat után foltos volt a ruhám.
Az illata nagyon kellemes, illóolajos, viszont szerintem nehéz kenni, nyúzza a bőrt. Sokáig ott marad ez a tipikus shea vajas érzet a bőrön, és a legnagyobb melegben nagyon kellemetlen. Ha az ember nem ülő munkát végez, ne is reménykedjen benne, hogy egész napig bírja a dezodor, de még ülő munka mellett is előfordult nekem, hogy nap végére egy picit éreztem, hogy el kellene még egy dezodor. Pedig én aztán tényleg nem vagyok izzadós fajta.
Nyáron semmiképpen nem ajánlom. Én végül otthonra és télen használtam el, de soha nem veszem újra, amíg nem javítanak rajta, mert sajnos amit én elvárok egy dezodortól, az ehhez kevés. Maradok a Foreveres dezodornál.
A szép összetevők miatt viszont három csillagnál nem tudok adni kevesebbet, de hatását tekintve nem érdemli meg. (Ennél még én is erősebb dezodort kutyultam össze otthon illóolajokból, vajakból és olajokból.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Nagyon szeretem a doterrás termékeket, éppen ezért ruháztam be a dezodorba is.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.