Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 29.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A szezon divatszínei egy kollekcióban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

beckab.45

2015. február 27.

Én karácsony környékén vettem meg leárazva (kb 600-700 Ft körül lehetett?). Egy sötétebb, vöröses, enyhén csillámos színre esett a választásom. A tubusban és a szájon egyaránt gyönyörű a színe, elég pigmentált. Nem túl ragacsos, kényelmesen lehet kenni az applikátorával. Egészen tartós, de a felkenésnél el kell találni a mennyiséget mert nagyon könnyen lehet túl sokat feltenni. :) Összességében nekem megérte ezt a párszáz forintot, teljes áron lehet nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

kolibry

2014. október 2.

Sajnos nem olvastam el az itteni véleményeket, hanem hirtelen felindulásból vettem. Hálisten féláron, így csak egy ezresem bánja. Nude barnás színt vettem, egy fénylő folyós cuccot kaptam. Egyedül ami jó benne az az applikátora, aminek a formája megkönnyíti a felvitelt. Bár ennél a szájfénynél annyit ér, mint halottnak a csók. Az első felkenésnél hatalmasat csalódtam, úszott a fél arcom a világosbarna trutyiban, a fogaimat beterítette, pedig nem is kentem sokat. Valahogy nem tudott a számon maradni, vagy ami ott is maradt az is lejött 5 perc alatt. Viselni is kényelmetlen nekem. Néha-néha felkenem hátha csoda történt és megjavult, de sajnos eddig még nem került rá sor..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

elfi777

2014. április 7.

Megmondom őszintén, nem tudom, nevessek-e vagy sírjak. Kedvenc wishesünk termékeinél csaptam le rá, O. Legend árnyalat, ilyen vizes kékes-szerű, de felkenve sima szájfény - ez csalódás, reméltem, hogy lesz egy minimál színe, de nem. Ami meglepő, hogy pár perc múlva kávéztam, utána üdcsi, és még bőven marad a számon, a két ajkamat összekenve kb a fele megmaradt. Amikor nem iszom, jóval tartósabb, persze, szájfény, nem várok csodát, de egyáltalán nem rossz, kopva némi csillám marad utána. Nekem nagyon tetszik az állaga, és a frissen feltett ajakápolók érzetét kapom.
A pontozás kizárólag ennek az árnyalatnak, és a baráti áron való beszerzésnek tudható be, plusz, hogy tartósabb rajtam, mint vártam (=meglepetés).
Azt hiszem, mivel drága a max lipfi rúzs ajakfénye, ha az elfogy, ezt akkor fogom leginkább bevetni.
Összességében nekem jó vétel volt, sokáig kitart majd, de színesre nem vágyom :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 7.

ylexe

2014. január 13.

Szintén zenész: csúszik mászik, nem sok mindenre jó. Csak azért kap 2est mert ujjal beütögetve azért valamennyire használható és szép a színe..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 13.

cirmok

2013. június 25.

Ezt most fájó szívvel pontozom le, nagyon szerettem volna, ha beválik, mert gyönyörű színe van, valamilyen korallos, de nem a rezes, hanem a pirosas árnyalatból, a sápadt arcomat nagyon szépen felderítené. Ha működne. Csakhogy nem működik: felkenem (nagyon folyékony), és négy másodperccel (!!!) később a mennyiség fele a fogaimon és az ínyemen köt ki, anélkül, hogy kinyitottam volna a számat. Rendkívül gusztustalan. Nem is értem, hogy csinálja, lehet, hogy inkább plusz pontokat kellene neki adnom ezért a mutatványért. És ezt minden alkalommal eljátssza, olyan, mint egy idióta magánszám, komolyan. Úgyhogy eljátszotta a bizalmamat. Mint egy kilazult sarkú stiletto, gyönyörű, de használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 25.

Pöti

2013. április 17.

Szintén beauty boxos mira árnyalatom van. Szépnek szép, de egyszerűen eltűnik az ajkaimról evés-ivás nélkül is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Svetlana

2013. április 13.

Nekem nagyon bevált. Tartós, nem ragad, nagyobbítja a számat és puhává is teszi. Plusz olcsó! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 13.

erika81

2013. március 15.

Én is boxban vettem, de nem szeretem. Ragad, színtelen és egy pillanat alatt eltűnik. Régebben terveztem más színben megvenni, de hiába van hozzá kuponom, nem élek vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

bogibooo

2013. március 13.

Annyira akartam szeretniiiii!!!!!:( A style 'n shine van meg (remélem jól írtam a nevét), és gyönyörű, de sajnos az én számról (ami sajnos vetekszik angelina Jolie-éval olyan kis húsos ) egy az egyben lefolyik....előnye,hogy nem ragad és az illata sem tolakodó, na és a színei azok nagyon szépek, de engem aki nem szereti az ajkait hangsúlyozni és kevés rúzzsal/szájfénnyel büszkélkedhet nem győzött meg. Pedig az absolute lips kínálatában található a legtöbb árnyalat ami még az én kacifántos ízlésemnek is megfelel. Kegyelemkettes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

wishes

2013. március 11.

Ejjha, akkor még enyhén fogalmazok, ha azt írom, hogy nekem nem sikerült megkedvelnem ezt a szájfényt, pedig a Douglas sajátmárkás termékekkel általában jó tapasztalataim vannak...
Kellemetlen, vízszerű érzete van az ajkakon, és nevetségesen könnyen letörlődik.
A színskálájuk viszont (sajnos) nagyon szép, azért jár a pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

A színskálájuk viszont (sajnos) nagyon szép, azért jár a pont!