Douglas

Ár:   2500 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Ár:   2500 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas

A Douglas Privée kollekció citrusos-friss tagja.

Parfümőr: Karine Vinchon

Fejillat: grapefruit, bergamott

Szívillat: fehér virágok, vizes jegyek

Alapillat: vanília, pézsma

Burya

2019. április 20.

Jaj, rajtam ez iszonyú. :/ Savas, arcba mászó citromlé, virág sehol. Apukámnál kötött ki, érdekes, rajta egész jól működik, szereti is. Szerintem simán uniszex illat. A tartóssága kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

googles

2018. szeptember 5.

A tobbi Douglas illat nem nyugozott le meg mindig (bar alaposan nem teszteltem meg oket), de ez az egy illat fantorpikus. Lehet, hogy mivel picit koppintasnak tunik, lasd lent.

Konnyu, ude, puha citrusos illat. Kiegyensulyozott, szep kompozicio, citrusfobiasok is batran kostoljak meg, mert tetszhet is nekik!

Reszemrol rogton be is szereztem.

Kozben rajottem, mire hasonlit nagyon: a Clarins Eau des Jardins illatara.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Reszemrol rogton be is szereztem.

Kozben rajottem, mire hasonlit nagyon: a Clarins Eau des Jardins illatara.