Douglas

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Por állagú szemhéjfesték mélyítővonalban való eldolgozására. Ez a szénnel dúsított ecset antimikrobális tulajdonságokkal rendelkezik. Csökkenti a Staphylococcus aureus baktériumok szaporodását.

katalinmester13

2020. július 14.

Nagyon jó ecset: jó ránézni, jó megfogni, jó vele minden. Extra puha, precíz. Jól felveszi a szemhéjfestéket, és tökéletesen adja le azt. Az egyik legjobb ecsetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.