Douglas

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges termék, amivel időt takaríthat meg, és nélkülözhetetlen azok számára akik sűrűn körömlakkoznak. Felgyorsítja a körömlakk száradását már egy cseppel.

silence

2020. január 23.

Szuper kis cucc, nagyon sok időt takarítok meg azóta, amióta felfedeztem!
Mindig is azért utáltam körömlakkozni, mert izgága típus vagyok, nem bírom kivárni egyetlen lakk száradását sem, így mindig belenyúlok...... (pedig már szinte kizárólag gyorsan száradó körömlakkokat veszek egy ideje).
Amióta rátaláltam erre a szárító cseppre, azóta szívesebben bíbelődök a körmeimmel, mert cseppentés után 1-2 perccel már teljes szárazságot ad a körömlakknak.
Ajánlom mindenkinek, aki hasonlóan hozzám sajtkukac típus :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Szuper kis cucc, nagyon sok időt takarítok meg azóta, amióta felfedeztem!
Ajánlom mindenkinek, aki hasonlóan hozzám sajtkukac típus :-)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil