Douglas

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, Módosítva: 2017. január 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb

Ezzel a praktikus parfümszóróval bárhol és bármikor Önnel lehet kedvenc illata.

biusjj

2017. február 1.

UPD: hehehee háááát olyan történt vele, hogy elkezdett szivárogni, pedig már egy ideje megvan. Nos összement a tömítő kis gumi ami benne volt. :D Lehet azért mert tiszta szesszel mostan ki, nem tudom. Meglepődtem rajta, rosszul is esett, mert amúgy tök praktikus. Majd valahogy helyre kell tenni, megszerelni, aztán hátha tudom még használni, de le kell vonnom a pontot.

Olyan parfümszórót kerestem, amit nem úgy kell tölteni mint a travalot, hanem le lehet csavarni a tetejét és úgy beletölteni az illatot. 10 ml-s kiszerelés, könnyen lehet használni, feltölteni. A fekete külső csak egy védő "réteg", azt le lehet szedni, belül egy sima üveg van, de így szebb. Jól zárható, így nem kell attól tartani, hogy kifolyik belőle a parfüm. Tisztítani nehézkes, mert én tiszta szesszel mostam ki, de nem vette el teljesen az előző parfüm illatát, illetve használat előtt is kimostam mert fura szaga volt. Ezért azt tanácsolom, hogy ne nagyon keverjük az illatokat. 2000 Ft-ba kerül. de akciókkal ki lehet fogni 1500-ért is. Nagyon szeretem, mindig van egy a táskámban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.