Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Ultra lágy kabuki ecset a tökéletes felvitelért.

katalinmester13

2018. szeptember 2.

Féláron vásároltam ezt a gyönyörűséget. Az előző kabukim már nagyon öreg. Kopaszodik, kijár a "nyeléből". Régi harcos, sokat szolgált. Lejárt az ideje. Akkoriban nem voltak ilyen puhák az ecsetek mint manapság. Fel is vették a púdert rendesen.
Ezt a fiatalkát a külseje miatt vettem meg. Nagyon puha. Reménykedtem, hogy ennek ellenére jól fog szuperálni, mert az eddig vásárolt (na nem nagy márkás, drága) pihe-puháim nem sokat érnek. De ez tényleg ideális bármely textúrájú púderhez! És annyira szép!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.