Douglas

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Kézkrémek

Ez a málnás makaron illatú hidratáló kézkrém shea vajjal gazdagított, gyorsan felszívódik és visszaadja a kéz bőrének komfort érzetét. A hatékony ápolás és az érzéki élmények kombinációja. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anitaa17

2018. július 31.

Kicsit sűrűbb, vaj állagú kézkrém, ettől függetlenül gyorsan beszívódik és nincs zsíros utóérzet. Az illata finom, nem az a műmálna, nekem a 30 ml kis verzió van meg, könnyen elfér a táskámban és az utolsó kis grammot is ki lehet sajtolni a tégelyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

mafalda

2018. január 28.

Nagyon megszerettem, a málnás cukros illatát, azt h pillanatok alatt beszívódik, táplál! Már beszereztem a vattacukros verziót is! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Evashop

2017. szeptember 5.

Cukrozott malna illata edesiti a lagy kremet. Nyaron kivaloan apolta a kezem. Az elso kezkrem, ami nalam valoban maradektalanul beszivodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.