Douglas

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szappanok

Ez a málnás makaron illatú szappan lágyan parfümös illatot hagy a bőrön, és az aranyos csomagolása dekoráció is lehet a fürdőszobában. Érzéki élmény és dekoratív megjelenés. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Fő összetevői a shea vaj és a glicerin.

cintialaura

2017. október 24.

A csonagolásos szappan illata beleng egy kisebb szobát, és a douglasban is az orromat követtem, így tűnt fel ez a szappan.
Használat során kb a nullával egyenlő az illata - amit nem értek -, ráadásul alig habzik, és használat után olyan, mintha egy viaszos réteg maradna a bőröm. A negyed ennyibe kerülő szappanok sokkal jobban teljesítenek mint ez, katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.